TMMOB Odalar 29 Mayıs 2020, Cuma
75. YIL ÖZEL ŞÜKRAN OTURUMU: MUHARREM SATIR
ERDİN BOZKURT
OSMAN PARLAK
ANTROPOSEN VE ANTROPOJENİK KİRLİLİK
ÖKMEN SÜMER
NURAY ÇAĞLAR
DENİZ ŞANLIYÜKSEL YÜCEL
FATMA TOKSOY KÖKSAL
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-UZAKTAN ALGILAMA VE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ
KAAN ŞEVKİ KAVAK
ENGİN ÖNCÜ SÜMER
TOLGA ÇAN
BEKİR TANER SAN
CAN AYDAY
BÖLGESEL JEOLOJİ-TEKTONİK
ARAL OKAY
HALİL GÜRSOY
İBRAHİM UYSAL
MUALLA CENGİZ ÇİNKU
ÇEVRE JEOLOJİSİ
ALİ YILMAZ
İRFAN YOLCUBAL
DİLEK TÜRER
PROSUN BHATTACHARYA
DEĞERLİ VE YARI DEĞERLİ TAŞLAR
SABAH YILMAZ ŞAHİN
FETULLAH ARIK
MELTEM GÜRBÜZ
KORAY SÖZERİ
DOĞA KAYNAKLI AFETLER VE AFET YÖNETİMİ
BÜLENT ÖZMEN
SELİM ÖZALP
DOĞAL YAPI TAŞLARI VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER
ATİYE TUĞRUL
MURAT YILMAZ
OSMAN SERKAN ANGI
ENERJİ KAYNAKLARI VE TEKNOLOJİLERİ
ZÜHTÜ BATI
SADETTİN KORKMAZ
HÜSEYİN KARAKUŞ
GELECEĞİN YERBİLİMCİLERİ
AYKUT AKGÜN
KAAN SAYIT
MUSTAFA AKYILDIZ
BEKİR LEVENT MESCİ
GEZEGEN JEOLOJİSİ
NURGÜL ÇELİK BALCI
ERSİN GÖĞÜŞ
MEHMET YEŞİLTAŞ
HİDROJEOLOJİ, SU KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ
ALPER BABA
MEHMET EKMEKÇİ
AHMET APAYDIN
DURSUN YILDIZ
LUIS ANTONIO BITTAR VENTURI
JEODEZİ
HALUK ÖZENER
BAHADIR AKTUĞ
İBRAHİM TİRYAKİOĞLU
JEODİNAMİK
OĞUZ GÖĞÜŞ
EBRU ŞENGÜL ULUOCAK
HANS THYBO
JEOFİZİK YÖNTEMLER VE JEOLOJİK UYGULAMALARI
SEMİH ERGİNTAV
DOĞAN KALAFAT
ONUR TAN
EMİN ULUGERGERLİ
JEOMORFOLOJİ
CENGİZHAN YILDIRIM
TOLGA GÖRÜM
MUSTAFA SOFTA
HASAN ELMACI
JOEL SPENCER
KENT JEOLOJİSİ-MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ-JEOTEKNİK
REMZİ KARAGÜZEL
NİHAT SİNAN IŞIK
ERGÜN TUNCAY
KÜLTÜREL JEOLOJİ, JEOLOLOJİK MİRAS VE JEOARKEOLOJİ
ERHAN ALTUNEL
NAZİRE ÖZGEN ERDEM
RAİF KANDEMİR
HÜLYA İNANER
MAGMATİK VE METAMORFİK PETROLOJİ
EMRAH YALÇIN ERSOY
ERCAN ALDANMAZ
OSMAN CANDAN
ERDİNÇ YİĞİTBAŞ
MESLEĞE EMEK VERENLER
AYHAN KÖSEBALABAN
HİKMET TÜMER
MİNE ALTA
METALİK MADEN YATAKLARI
İLKAY KUŞCU
ALİ RIZA ÇOLAKOĞLU
CAHİT DÖNMEZ
İSMAİL CİHAN
NEOTEKTONİK VE DEPREMSELLİK
HASAN SÖZBİLİR
GÜROL SEYİTOĞLU
ORHAN TATAR
LAURA GREGORY
PALEONTOLOJİ, PALEOCOĞRAFYA, PALEOİKLİM
ATİKE NAZİK
MEHMET SERKAN AKKİRAZ
UĞUR KAĞAN TEKİN
ERCAN ÖZCAN
DARIA K. IVANOVA
SONDAJ YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
CELALETTİN ŞİMŞEK
MEHMET RUHİ AKÇIL
STRATİGRAFİ-SEDİMANTOLOJİ
İSMAİL ÖMER YILMAZ
FARUK OCAKOĞLU
ÜLVİ CAN ÜNLÜGENÇ
EROL SARI
MEHMET AKİF SARIKAYA
TIBBİ JEOLOJİ
MUZAFFER METİNTAŞ
MUSTAFA NECMİ İLHAN
HÜSEYİN YALÇIN