TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
Madencilik Projelerinde Kalite Güvence Ve Kontrol (Qa/qc) Uygulamaları Eğitimi (Ankara)
04.03.2020 - 05.03.2020
    Katılımcı Sayısı: 32
  • Fazilet Hicran Goncü faziletkirendibi@hotmail.com
  • Esin Şişman esinsisman@hotmail.com
  • Seher Elmacı
  • Onder Oztürk onderozturk-tr@hotmail.com
  • Ali Çilek Cilekali@hotmail.com
  • Emre Can Bayrak ecnbyrk@gmail.com
  • Doğan Çetinkal dogan.cetinkal@esan.com.tr
  • Melike Filiz melike.filiz@esan.com.tr
  • Bayram Artun bayramartun@gmail.com
  • Yonca Yıldırım Çortenlioğlu yyyalbayrak@gmail.com
  • Dilek Elvan Durmuş ev2828@hotmail.com
  • Gamze Gündoğdu gamze_akkaya3306@hotmail.com
  • Merve Şahin
  • Derya Bal deryaasel@hotmail.com
  • Zehra Ozgür Cengiz czozgur@gmail.com
  • Celal Kose kose_celal@yahoo.com.au
  • Onur Kakız o.kakiz@gmail.com
  • Ferdi Uğurlu ferdiugurlu88@gmail.com
  • Selin Oruç selinoruc@hotmail.com
  • Damla Duygu Kılıçdoğan damladuygu83@hotmail.com
  • Fatmagül Pehlivan
  • Emin Eralp Şen
  • Murat Can Oztürk
  • Alaattin Orkun Kocabıyık a.orkun86@hotmail.com
  • Fırat Altuntaş
  • Mehmet Erdem Hamamcı mehmet.erdem.hamamci@gmail.com
  • Rıdvan Ozcan ridvanozcan@mynet.com
  • Fehmi Başar Tüysüz basartuysuz@gmail.com
  • Barış Ocal ocal.baris@hotmail.com
  • Beril Karadeniz berilkaradeniz213@gmail.com
  • Yağmur Han yagmur.han@esan.com.tr
  • Hande Vona vonahande@gmail.com
Eğitim Takvimi
Pts Sl Çrş Prş Cum Cts Paz
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası