TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
Çevre Jeolojisi Ve Çevresel Etki Değerlendirmesi (Çed) Eğitim Semineri (Ankara)
16.02.2019 - 16.02.2019
    Katılımcı Sayısı: 64
  • Numan Erumut nerumut@pigm.gov.tr
  • Bora Durmuş borameister@gmail.com
  • Cansu Aslan cansuaslan@hotmail.com
  • Ebru Hatice Medan ebruhatice-comar@hotmail.com
  • Bilge Goksu bilge_goksu@hotmail.com
  • Olgu Yurttaş olguyurttas@gmail.com
  • Gonül Arat gonularat2008@hotmail.com
  • Batuhan Erol batuhaneroll@gmail.com
  • Zafer Golcük diyabaz25@hotmail.com
  • Selim Aktaş saktas24@hotmail.com
  • Merve Işlek merveislek@dsi.gov.tr
  • Hanife Ayla Çelenk aylacelenk@gmail.com
  • Burcu Kahraman bkahraman@hacettepe.edu.tr
  • Lezgin Çelik lezgincelik92@gmail.com
  • Yağmur Güllü gulyagmur06@gmail.com
  • Sebahattin Uluışık s.uluisik@outlook.com
  • Rıza Soypak rizasoypak@gmail.com
  • Fahrettin Sürücü fahrettinsurucu09@gmail.com
  • Sevilay Sandallar sevilaysandallar@hotmail.com
  • Merve Oğredik merve.ogredik@gmail.com
  • Beyzanur Karademir karademirbeyzanur@gmail.com
  • Ipek Gül Karasu ipkkarasu@gmail.com
  • Sıtkı Can Kayı kayi.can@gmail.com
  • Melis Buğse Şimşek melisbse@gmail.com
  • Rıdvan Ozcan ridvanozcan@mynet.com
  • Çağdaş Yıldırım cagdasyldrm58@gmail.com
  • Kemal Koç kemalkoc@hacettepe.edu.tr
  • Soner Avcı soneravci@gmail.com
  • Ali Baklacı alibaklaci05@hotmail.com
  • Habil Güner habilgnr@gmail.com
  • Cengiz Karakose gckarakose@gmail.com
  • Muhammet Emin Ocakdan ocakdanemin@gmail.com
  • Işık Şener Aydemir isik_sener@hotmail.com
  • Sarper Inci
  • Deniz Atakan Koç deniz.atakan.koc@hotmail.com
  • Mert Yılmaz ylmzmert94@gmail.com
  • Tümer Ünal tumer48@gmail.com
  • Eda Armutcu edaarmutcu@gmail.com
  • Ezgi Kalay ezgikalay19@gmail.com
  • Veli Oztürk weliztrk@gmail.com
  • Büşra Ozçelik
  • Buket Yıldırım Çalık buket_yldrm@hotmail.com
  • Ifakat Nejla Şaylan saylannecla@yahoo.com
  • Sevil Soycan sevsoycan@hotmail.com
  • Günnur Karabulut gunnurkarabulut11@gmail.com
  • Ali Vedat Oygür alivedat2000@gmail.com
  • Uğur Emre Etikan
  • Yağmur Oztosun yagmurkulaksiz@gmail.com
  • Ayşegül Yıldırım yildirimgrup@hotmail.com
  • Can Ayday cayday16@gmail.com
  • Fatma Şahin omerfatmasahin@gmail.com
  • Salih Kaymak skaymak09@gmail.com
  • Rukiye Alan rukialan@hotmail.com
  • Melisa Gizem Aydın melisa_1121@hotmail.com
  • Berrak Şanlıer berraksnlr@hotmail.com
  • Damla Oztürk evaporit58@gmail.com
  • Beyza Uzuntaş beyza19050@gmail.com
  • Mustafa Yağmur jeoloji.igu@gmail.com
  • Ali Kaya alikaya195506@hotmail.com
  • Paşa Alemdar pasalemdar@hotmail.com
  • Mithat Emre Kıbrıs e_kibris@hotmail.com
  • Bilgehan Şahin jeo.muh_bilgehansahin@hotmail.com
  • Deniz Dündar Mustafa dm.deniz@yahoo.com
  • Nusret Güngor nsrtgungor@hotmail.com
Eğitim Takvimi
Pts Sl Çrş Prş Cum Cts Paz
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası