TMMOB Odalar 24 Şubat 2020, Pazartesi

72. Türkiye Jeoloji Kurultayı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yeni Bina (B Blok) Toplantı Salonlarında Yapılacaktır.

Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 25.01.2019
Güncellenme Zamanı: 07.02.2019 11:24:52

Bu yılki ana teması "Kent Jeolojisi" olarak belirlenen Türkiye Jeoloji Kurultayı`nın yetmiş ikincisi 28 Ocak-1 Şubat 2019 tarihleri arasında ODTÜ`de gerçekleştirilecektir. Jeoloji bilimleri ve bilhassa "Kent ve Jeoloji" konularıyla doğrudan ya da dolaylı ilgili olan tüm bilim insanları ve uygulamacıları Kurultayımıza en samimi duygularımızla davet ediyor, 72. Kurultay`ın bir parçası olmalarını istiyoruz. Bu yıl yapılacak olan Kurultayımıza jeolojinin yanı sıra; jeofizik, maden, petrol, jeodezi, tıp, ziraat, coğrafya, kimya, arkeoloji, şehir ve bölge planlama gibi bilim dallarından da katılımı sağlanarak gerçekleştirilecektir. 

Yurtiçi ve yurtdışından gelecek bilim insanlarının sunacağı 347 sözlü/poster sunum ve 72 oturumdan oluşan 72. Türkiye Jeoloji Kurultayımız üyelerimiz, öğrenciler ve halkın katılımına açıktır.

Yolu bilimden geçen herkesi yetmiş ikinci kez düzenlenecek olan Türkiye`nin en köklü bilimsel toplantısına; 72. Türkiye Jeoloji Kurultayı`na bekliyoruz...

Prof. Dr. Hasan SÖZBİLİR

Kurultay Düzenleme Kurulu Başkanı


Okunma Sayısı: 223