TMMOB Odalar 24 Mart 2019, Pazar
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 27.03.2018
Güncellenme Zamanı: 05.04.2018 21:10:16

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından "Depremsellik ve Güvenli Kent Planlaması" konulu panel düzenlenecek.  28 Mart Çarşamba günü Ramada Otel`de yapılacak olan Panele Yönetim Kurulu başkanımız Hüseyin Alan, Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Türkiye Jeoloji Bülteni Editörü Prof. Orhan Tatar,  ODTÜ Jeoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Jeoloji Mühendisliği Dergisi Editörü Prof. Tamer Topal konuşmacı olarak katılıyor.

Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Erol Yiğit`in açılış ve sunum konuşmasıyla başlayacak panel iki oturum halinde düzenlenecek. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır`ın "Malatya Büyükşehir Belediyesinin Yerbilimsel Çalışmaları" konulu sunum yapacağı panelde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerbilimsel Etüt Daire Başkanı Cahit Kocaman ve Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fikret Koçbulut da konuşmacı olarak yer alıyor.

Panel tüm üyelerimizin katılımına açıktır.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Dosyalar

(455 KB) (27.03.2018 14:05:29)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 106