23 Mart 2017, Perşembe
Eğitim Yeri: TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZ
(02.03.2009 - 06.03.2009)

SEMİNER ÜCRETİ  

İŞSİZ ÜYELER : 100

ÇALIŞAN ÜYE : 150

KURUMSAL KATILIM : 200

KURS ÜCRETİNİ BANKAYA YATIRMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ İÇİN HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KIZILAY ŞUBESİ 39009040-5011

KURS ÜCRETİNİ BANKAYA YATIRAN ÜYLERİMİZ BANKA DEKONTUNU 434 23 88 NOLU FAKS NUMRASINA FAKSLAMALIDIR.

 
Önceki Eğitim Notları

 İçindekiler-Önsöz (383 KB) (30.06.2010 11:17:06)

 ZEMİN ETÜTLERİNDE BÜRO VE ARAZİ ÇALIŞMALARI (2675 KB) (30.06.2010 11:18:28)

 JEOTEKNİK ETÜTLERDE ARAZİ DENEYLERİ (385 KB) (30.06.2010 11:23:42)

 KAYA VE ZEMİN MEKANİĞİ LABORATUVAR DENEYLERİ (1604 KB) (30.06.2010 11:15:49)

 SIVILAŞMA VE DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ (2125 KB) (30.06.2010 11:24:51)

 HİDROJEOLOJİK VERİLERİN MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİNDE DEĞERLENDİRİLMESİ (1523 KB) (30.06.2010 11:35:36)

 YAPI TEMELLERİ İÇİN GENEL DEĞERLENDİRMELER (2039 KB) (30.06.2010 11:40:27)

 PLANLAMAYA ESAS ÇALIŞMALAR (3552 KB) (30.06.2010 11:41:55)

 TASARIM AMAÇLI JEOTEKNİK ETÜTLERİN PROGRAMLANMASI (513 KB) (30.06.2010 11:42:25)



Eğitimciler
BÜLENT ÖZMEN
HÜSEYİN ALAN
AYHAN KOÇBAY
MEHMET MÜFİT GÜVEN
OKTAY EKİNCİ
NİHAN PINAR YILMAZ
AYŞE AYDIN
DİNÇER ÇAĞLAN
NUSRET EMEKLİ
ÖZHAN AKAY
MEHMET EMİN DURGUN
Dersler
02
MART
09:00 09:30 AÇILIŞ
09:30 10:30 ANKARA’NIN JEOLOJİSİ VE DEPREMSELLİĞİ-BÜLENT ÖZMEN
11:00 12:30 KENT PLANLAMASINDA JEOTEKNİK ÇALIŞMALARIN TARİHÇESİ VE MEVZUAT-HÜSEYİN ALAN
13:30 15:00 BÜRO VE ARAZİ ÇALIŞMALARI-AYHAN KOÇBAY
15:30 17:00 ARAZİ DENEYLERİ-M. MÜFİT GÜVEN
03
MART
09:00 10:30 HİDROJEOLOJİ- MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ İLİŞKİSİ-OKTAY EKİNCİ
11:30 12:30 HİDROJEOLOJİ- MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ İLİŞKİSİ-OKTAY EKİNCİ
13:30 15:00 LABORATUVAR DENEYLERİ VE UYGULAMASI-N.PINAR YILMAZ
15:30 17:00 LABORATUVAR DENEYLERİ VE UYGULAMASI-N.PINAR YILMAZ
04
MART
09:00 10:30 SIVILAŞMA-AYŞE AYDIN
11:00 12:30 SIVILAŞMA-AYŞE AYDIN
13:30 15:00 KÜTLE HAREKETLERİ-AYHAN KOÇBAY
15:30 17:00 KÜTLE HAREKETLERİ-DİNÇER ÇAĞLAN
05
MART
09:00 10:30 TAŞIMA GÜCÜ VE OTURMA-DİNÇER ÇAĞLAN
11:00 12:30 TAŞIMA GÜCÜ VE OTURMA-DİNÇER ÇAĞLAN
13:30 15:00 TAŞIMA GÜCÜ VE OTURMA-DİNÇER ÇAĞLAN
15:30 17:00 ZEMİN İYİLEŞTİRME YÖNTEMLERİ-AYHAN KOÇBAY
06
MART
09:00 10:30 ALTYAPILAR İÇİN JEOTEKNİK ÇALIŞMALAR-NUSRET EMEKLİ
11:00 12:30 DESTEKLİ KAZILAR, ANKRAJLAR VE YEREL ZEMİN SINIFLAMASININ BETONARME SİSTEMLERİN MALİYETİNE ETKİSİ
13:30 15:00 PLANLAMAYA ESAS JEOLOJİK-JEOTEKNİK ETÜT ÇALIŞMALARI-M.EMİN DURGUN
15:30 17:00 TASARIM AMAÇLI ETÜTLERİN PLANLANMASI VE RAPOR DÜZENLEME FORMATIGENEL DEĞERLENDİRME VE KAPANIŞ
Katılımcılar
Katılımcı Sayısı: 35
ALİ YAĞCIOĞLU

 

ALPER ALPTEKİN

 

AYKUT DEMİREZ

 

AYŞEGÜL EMİNE ÇETİN

 

BANU AYERDEN

 

BENGÜ SAYAR

 

DENİZ IŞIK GÜNDÜZ

 

EKREM HACISALİHOĞLU

 

EMİNE USTA ŞEN

 

EMRAH TANAS

 

FATİH ÜÇGÜN

 

FİLİZ AKBULUT

 

GÖZDE KURUÇİM

 

HAVVA BELLİSİZ

 

HÜLYA SİBEL ŞAHAN

 

MUSTAFA AYDIN

 

MUZAFFER GENÇ

 

NİHAL KUTLAR

 

NURAY KAYA

 

OĞUZHAN GÜMRÜK

 

ÖVÜNÇ AKSOY

 

ÖZGÜR ERÇİN BARAN

 

SEÇKİN AŞICI

 

SELEN ENDA AĞIR

 

SELİM SİNAN KÖSE

 

SEMRA UZUNKAYA

 

SERKAN DENİZ

 

SÜLEYMAN ENİS DİLEK

 

SÜLEYMAN ÖZDOĞAN

 

ŞİRİN ELGİN BELGİN

 

ŞULE ÖNAL

 

TAYFUN ÇELİK

 

ÜMİT PEKKAN

 

VEDAT MENDEŞ

 

İBRAHİM ASLAN