23 Ekim 2017, Pazartesi


AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: FARUK EROL
Temsilci Yardımcısı: ARİF AYHAN


BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: REFİK BİLALOĞLU
Temsilci Yardımcısı: ŞAHİN ŞEVKİ BAYRAKTAROĞLU


BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ATİLLA YILMAZ
Temsilci Yardımcısı: HAKAN AREL
Temsilci Yardımcısı: YENER ÇİFTCİOĞLU


ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: BARIŞ BÜYÜKURVAYLI
Temsilci Yardımcısı: ALİ KUNDURACI


ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MUHARREM BUYRUKCU
Temsilci Yardımcısı: FATİH HÜRGÜN KUŞÇU
Temsilci Yardımcısı: HÜSEYİN SOYLU
Temsilci Yardımcısı: EYÜP ARSLAN
Temsilci Yardımcısı: İLKER ALPTEKİN


DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: KAYHAN YILDIRIM
Temsilci Yardımcısı: KÖKSAL TUNA
Temsilci Yardımcısı: DENİZ AKKURT


ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: CEBRAİL POLAT
Temsilci Yardımcısı: ALİ AYDOĞDU
Temsilci Yardımcısı: SEMA BAL


GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MEHMET TEVFİK UYGUR
Temsilci Yardımcısı: ATİLLA AKSOY
Temsilci Yardımcısı: AYŞEN OKŞAN ALTUN
Temsilci Yardımcısı: TOLGA DAĞDELEN
Temsilci Yardımcısı: ÖKKEŞ ÇOBAN
Temsilci Yardımcısı: MEDET TARLACIK
Temsilci Yardımcısı: DEVRİM YILDIRIM


IĞDIR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MEHMET KURUÇAY
Temsilci Yardımcısı: METİN KAYA
Temsilci Yardımcısı: SUZAN OKAY
Temsilci Yardımcısı: DERYA TEKKES


KARABÜK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: AHMET ÖZTÜRK
Temsilci Yardımcısı: OSMAN SEYMEN
Temsilci Yardımcısı: ZAFER AKÇİN


KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: BÜLENT ÜZELTÜRK
Temsilci Yardımcısı: MEVLÜT KARPUZ
Temsilci Yardımcısı: REZAN AKTAŞ
Temsilci Yardımcısı: SUNAY YORULMAZ
Temsilci Yardımcısı: ERSİN AKDENİZ
Temsilci Yardımcısı: MEHMET BAYRAM


KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: KASIM ATASOY
Temsilci Yardımcısı: İSMAİL AKSUN
Temsilci Yardımcısı: ESRA ALTUNDAĞ


KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ASUMAN ZEYNEP ÇALIŞKAN
Temsilci Yardımcısı: HAKAN YAŞLI
Temsilci Yardımcısı: KEMAL MUTLU


KİLİS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: NİYAZİ TEMİZKAN
Temsilci Yardımcısı: NAİM AÇGIN


MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ERKAN ÖZGÜR
Temsilci Yardımcısı: MELİH GÜNATA
Temsilci Yardımcısı: ABDULVAHAP KAYA


NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ZAFER ERTOSUN
Temsilci Yardımcısı: ARZU KILIÇ
Temsilci Yardımcısı: SEZİN KARABACAK


NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: SABRİ FERHAT DAĞOĞLU
Temsilci Yardımcısı: ERKAN ÇAĞLAYAN
Temsilci Yardımcısı: HAKAN SÜRME


ZONGULDAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: HÜSEYİN AKAÇ
Temsilci Yardımcısı: İLKE KELEŞ
Temsilci Yardımcısı: HAVVA ÇOLAK SÖYLEMEZ
Temsilci Yardımcısı: MURAT TEKİN
Temsilci Yardımcısı: EROL ORHAN