19 Ekim 2018, Cuma
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 19.12.2017
Güncellenme Zamanı: 28.02.2018 10:45:23

Rize İl Temsilciğimizde 17.12.2017 tarihinde; Odamız Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan, Onur Kurulu Başkanı Dündar Çağlan, Trabzon Şube Başkanı Semi Hamzaçebi ve Rize İl Temsilcimiz Hakan Yanbay`ın katılımları ile; kamu, RTE Üniversitesi ve serbest çalışan üyelerimizle bir araya gelindi. Toplantıda, Oda Başkanımız Hüseyin Alan tarafından 26. Dönemde yapılan Oda faaliyetleri üyelerimizle paylaşıldıktan sonra, meslektaşlarımızın dile getirdiği meslek alanlarımızdaki sorunlar tartışılarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

Trabzon Şubemizde Üyelerimizle Yemekli Toplantıda bir araya gelindi

Trabzon Şubemizde, Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan, Onur Kurulu Başkanı Dündar Çağlan, TMMOB Yönetim Kurulu 2. Üyesi Aytekin Zihni ile Trabzon Şube Başkanı Semi Hamzaçebi ile, şube yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz dönemlerde şube yönetimlerinde yer almış üyelerimiz, KTÜ`den akademisyenlerimiz, serbest ve kamuda çalışan üyelerimiz ve emekli meslektaşlarımızın katılımı ile yemekli bir toplantı gerçekleştirildi.
Genel Merkez ve Şube faaliyetlerinin aktarıldığı toplantı sonucunda;  aynı birlik ve çalışma anlayışıyla ülkeye, mesleğe ve meslektaşlara ilişkin çalışmaların önümüzdeki dönemde de sürdürülmesi gerektiği vurgulandı.

Toplantıda söz alan bazı üyelerimiz, ülkenin içinde geçmekte bu zor günlerde meslektaşlarımızın birlik ve beraberlik içinde mesleğin sorunlarına sahip çıkarak önümüzdeki süreçleri yönetmesinin önemine vurgu yaptılar.

Yapılan toplantılarda daha sık bir araya gelme temennileri ile son buldu.


Okunma Sayısı: 73