TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
Genel Merkeze Bağlı Temsilcilikler
AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Faruk Erol farukerol04@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Semra Turan Malgaz smrtrn2020@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Nazan Alparslan nazan.alparslan04@gmail.com
BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Refik Bilaloğlu refikbilal@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Sezen Mankadak Ozçelik sezenmankadak@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Necmettin Berberoğlu necmettin_berber@hotmail.com
BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Atilla Yılmaz atilla14@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Ibrahim Can Yılmaz cnylmz14@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Yener Çiftcioğlu yener_ciftcioglu@hotmail.com
ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Barış Büyükurvaylı buyukurvayli.b@yandex.com
Temsilci Yardımcısı:
Ali Kunduracı a.kunduraci@hotmail.com
ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Muharrem Buyrukcu buyrukcu.m@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mustafa Felek flkmuhendislik@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mesut Buz buzsondaj@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mustafa Volkan Yücelen yucelenmuhendislik@hotmail.com
DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Kayhan Yıldırım pangea1974@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Deniz Akkurt akkurtmuhendislik@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Koksal Tuna koksal_tuna@hotmail.com
ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Cebrail Polat cebrail.polat@dsi.gov.tr
Temsilci Yardımcısı:
Burhan Daş hazarzeminlab@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Hanifi Altıntaş mehmethanifialtintas@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Hasan Çelik hasancelik@firat.edu.tr
Temsilci Yardımcısı:
Ercan Aksoy eaksoy@firat.edu.tr
GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Mehmet Tevfik Uygur m_uygur27@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Medet Tarlacık medet_tarlacik@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Tolga Dağdelen anteptolga@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Yıldırım memojeo-02@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Semra Akçakoca akcakocamuhendislik@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Emin Yılmaz mey@meteksu.com.tr
Temsilci Yardımcısı:
Lütfü Ozsavcı info@kevsermuhendislik.com
IĞDIR İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Volkan Dalyan volkan.dalyan@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Ahmet Eşli ahmetesli@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Suzan Okay suzan_golsu@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Suat Silahlı info@sumajeoteknik.com
Temsilci Yardımcısı:
Cengiz Murat Ozaydın ozaydin46@yahoo.com
Temsilci Yardımcısı:
Güldemin Darbaş guldemin@ksu.edu.tr
Temsilci Yardımcısı:
Ahmet Ozbek ozbeka@ksu.edu.tr
KARABÜK İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Ahmet Oztürk uniform_muhendislik@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Yılmaz Aksoy yilmaz078@mynet.com
Temsilci Yardımcısı:
Mustafa Sonmez andezitmagma@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Kenan Aykurt kenan.aykurt@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Sercan Aydın m.sercanaydin@gmail.com
KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Mustafa Umut Ozdemir umut_068@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Bünyan yeraltiyapi@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Rezan Aktaş rezanaktas@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Nalan Uzun eminharitajeoloji@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mevlüt Karpuz mevlut-61@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mehmet Yiğit Kıranatlı yigit_kirici@yahoo.com
KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Esra Altundağ esra-altundag@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Gokhan Şerbetçioğlu g.serbetcioglu@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Satılmış Aksun aksunmuhendislik@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Ismail Aksun aksyapi71@hotmail.com
KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Kemal Mutlu kemalmutlu40@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Hakan Yaşlı yashakan@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Asuman Zeynep Çalışkan asmnzeynep@hotmail.com
KİLİS İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Niyazi Temizkan yeryapizemin@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Mesut Goçer arsmyedek6@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Naim Açgın naimacgin@gmail.com
MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Erkan Ozgür erkanozgur44@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Melih Günata melihgunata@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Eren Kuş erenkus86@gmail.com
NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Zafer Ertosun zafer_ertosun@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Serkan Iven serkaniven@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Ibrahim Ozpamuk ibrahimozpamuk@hotmail.com
NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Sabri Ferhat Dağoğlu sabriferhat28@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Erkan Çağlayan erkan.caglayan@hotmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Hakan Sürme hakansurme@windowslive.com
ZONGULDAK İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilci :
Hüseyin Akaç akachuseyin@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Murat Tekin sarsilmazmadencilik@gmail.com
Temsilci Yardımcısı:
Erol Orhan erol_orhan@hotmail.com
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası