TMMOB Odalar 17 Kasım 2019, Pazar

"Kadınlar Her Yerde" temasıyla, 16-17 Kasım 2019 tarihinde İMO Teoman Öztürk Salonu`nda gerçekleştirilecek olan TMMOB 6. Kadın Kurultayı`nın programı yayınlandı. 

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası 27’ inci Dönem Bilimsel ve Teknik Kurulu’nun yedinci toplantısı 02.11.2019 tarihinde Oda Genel Merkezimizde gerçekleştirildi.

Çevre Jeolojisi Çalıştayının ikincisi;  Termik santrallerin yer seçimi ve yönetimi, Nükleer santrallerin yer seçimi ve yönetimi, Küresel iklim değişikliğinin Yerküre’ye ve ülkemize etkileri ana başlıkları ile Ankara’da gerçekleştirildi.

TMMOB 6. Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Kongresi “Akıllı” Şehir ve “Akıllı” Kırsal temasıyla ve ‘Bilişsel Özgürlük’ sloganıyla 23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Ankara’da Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ile Odamız Denizli Şubesinin öncülüğünde düzenlenen “Denizli Traverten Jeoparkı ve Jeoturizm Çalıştayı” 24-25 Ekim 2019 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Hierapolis Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.