TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
“TMMOB-JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI SERBEST JEOLOJİ MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ UYGULAMA, BÜRO TESCİL VE MESLEKİ DENETİM YÖNETMELİĞİ”NİN RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANMASI YOLUNDA BİR ADIM DAHA ATILDI.
TMMOB YÖNETİM KURULUNUN KARARI GEREĞİ ODALARA İLETİLEN 20. OLAĞAN GENEL KURULUMUZDA KABUL EDİLEN “TMMOB-JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI SERBEST JEOLOJİ MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ UYGULAMA, BÜRO TESCİL VE MESLEKİ DENETİM YÖNETMELİĞİ”NE ODALARDAN GELEN İTİRAZ VE ELEŞTRİLERI DEĞERLENDİRMEK AMACIYLA İLK TOPLANTI 20 HAZİRAN 2006 SALI GÜNÜ TMMOB MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

20. Olağan Genel Kurulumuzda kabul edilen “TMMOB-JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI SERBEST JEOLOJİ MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ UYGULAMA, BÜRO TESCİL VE MESLEKİ DENETİM  YÖNETMELİĞİ”nin Resmi Gazete’de yayımlanması yolunda bir adım daha atıldı. TMMOB Yönetim Kurulunun kararı gereği Odalara iletilen Yönetmelik Taslağı yönelik olarak Odalardan gelen itirazları değerlendirmek amacıyla itirazları olan Odaların temsilcileri ve  TMMOB Yönetim Kurulu üyelerinin  katılımıyla 20 Haziran 2006 Salı günü ilk toplantı gerçekleştirildi.

TMMOB Yönetim Kurulu'nun 10 Haziran 2006 tarihli toplantısında aldığı karar gereği yapılan toplantıya; Alaeddin Aras (TMMOB-YK), İlker Ertem (TMMOB-YK), İbrahim Vardal (TMMOB-YK ), Nurçin Soykut (TMMOB-YK), Taner Yüzgeç (İnşaat M.O.), A.Uğur Gönülalan (Jeofizik M.O.), Ali Zeynel Denizlioğlu (Jeofizik M.O.), Dündar Çağlan (Jeoloji M.O.), Bahattin Murat Demir (Jeoloji M.O.), İsmail Türkseven (Kimya M.O.), Nahit Arı (Maden M.O.), Mete Topgüder (Petrol M.O.) katıldı.

Yönetmelik üzerine yapılan görüşmeler sonucunda, bir sonraki toplantının 29 Haziran 2006 tarihinde yapılmasına karar verildi…

Okunma Sayısı: 2800
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası