TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANAN ERKAN ÖZGÜR’Ü ZİYARET ETTİK
Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Malatya İl Temsilcimiz Yunus Gülmez ile birlikte önceki dönem İl Temsilcimiz ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Sayın; Erkan Özgür’ü ziyaret edip başarı dileklerimizi paylaştılar.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Malatya İl Temsilcimiz Yunus Gülmez ile birlikte önceki dönem İl Temsilcimiz ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Sayın; Erkan Özgür’ü ziyaret edip, başarı dileklerimizi paylaştılar.


Görüşmede Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Sayın Erkan Özgür’ün Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı olmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, uzun yıllardır Malatya’da jeoloji mühendisliği hizmetlerini serbest jeoloji mühendisi olarak yürüten, yine meslek örgütümüzde son 4 dönemdir il temsilciğimizi yürüten ve en önemlisi de 6 Şubat Kahramanmaraş depremleri sonrasında Odamız Temsilcisi olarak İKK’da görevli diğer arkadaşlarımızla birlikte kenti terk etmeyerek, çadır kentlerin kurulmasından, konteynır kentlere, TMMOB tarafından gönderilen yardımların dağıtılmasından, yaşanan sorunların basında ve kamuoyunda dile getirilmesine kadar aktif olarak görevlerini yürüttüğünü ifade ederek, Malatya’nın afet dirençli bir kent haline gelmesinde de önemli katkıları olacağını belirterek başarılar diledi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Erkan Özgür, meslek odamızın her zaman yanında yer alacağını, belediyenin yapacağı çalışmalarda Odamızın destek vermesinin önemini ifade etti. Görüşme iyi niyet temennileri ile son buldu.

Okunma Sayısı: 256
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası