TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 10. KARİYER GÜNÜNE KATILDIK
ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanlığı tarafından 10.’su düzenlenen Kariyer Günü Etkinlikleri 15 Mayıs 2024 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanlığı tarafından 10.’su düzenlenen Kariyer Günü Etkinlikleri 15 Mayıs 2024 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör, meslek örgütleri, meslek alanımıza ilişkin STK`lar ile birçok firmayı öğrencilerle buluşturan etkinliğe Odamız da katıldı.

Jeoloji Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrenciler kariyer gününde buluşarak yerbilimleri alanında faaliyet gösteren birçok kamu kurumu ve özel sektörden firma ile tanışma fırsatı buldu. Odamızın da destek verip, stant açtığı kariyer günü etkinliğinde, jeoloji mühendisliği bölüm öğrencileri ve meslektaşlarımıza Odamız faaliyet alanları, çalışmaları ile  yayınları tanıtıldı. Genç meslektaşlarımıza Oda ile etkileşimde bulunarak mesleğimiz ve değerlerini korumak adına tavsiyelerde bulunuldu.

Okunma Sayısı: 3315
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası