TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
KEÇİÖREN BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ALAN, Yazman Üye Dursun Malik BAKIR, Sayman Üye Düzgün ESİNA, Sosyal İlişkiler Üyesi Zeynel Abidin GÖK ve Yayın Üyesi Burcu GÖRBİL, Keçiören Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışan meslektaşlarımız Melis Fatma KILIÇ,Bayram ENGÜN ile Jeofizik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar KART`ı ziyaret etti. 

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ALAN, Yazman Üye Dursun Malik BAKIR, Sayman Üye Düzgün ESİNA, Sosyal İlişkiler Üyesi Zeynel Abidin GÖK ve Yayın Üyesi Burcu GÖRBİL, Keçiören Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışan meslektaşlarımız Melis Fatma KILIÇ, Bayram ENGÜN ile Jeofizik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar KART`ı ziyaret etti. 

Söz konusu ziyarette oda çalışmaları hakkında kısaca bilgilendirme yapan Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin ALAN, iş yeri örgütlenmesinin önemine değinerek kurumda çalışan tüm jeoloji mühendislerinin Odamıza üye olmaya davet etti. 

Görüşmede, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Zemin Etüt Şubesi ile Keçiören ilçesine ait sorunlara ilişkin ortak bilimsel çalışmalar yapılması konularında bilgiler aktarıldı. Ayrıca yerel idari yapıların mutlaka güçlendirilmesi gerektiğine vurgu yapılarak, bu konuda jeoloji mühendislerine önemli sorumluluklar düştüğü belirtildi. 

Meslektaşlarımız tarafından İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün kurumsal yapısı ile bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktarıldıktan sonra, gerçekleştirilen nazik ziyaretten duyulan memnuniyet dile getirildi. 

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerin sunulması ile sona erdi.

 

 

 

Okunma Sayısı: 3230
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası