TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
76. TÜRKİYE JEOLOJİ KURULTAYI`NA DESTEK ÇAĞRISI
Kurultayımız, bu yıl destekleyen (sponsor) kurum ve kuruluşların katkısı ve desteği ile hayata geçirilecektir. Jeoloji bilim ve mühendisliğinin eşsiz zenginliğindeki alanlarında üretilen bilgilerin sunulduğu oturumların yanı sıra bu yılki ana teması “Afet Dirençli Kentler” olarak belirlenmiştir

Odamız tarafından her yıl aralıksız olarak düzenlenen, uluslararası boyuta ulaşmış ülkemizin en eski bilimsel kongrelerinden biri olan ve 3000’in üzerinde katılımcının yer alacağı “76. Türkiye Jeoloji Kurultayı" 15-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Ankara`da MTA Genel Müdürlüğü Kültür Sitesi`nde düzenlenecektir. Günümüzde Avrupa’nın en büyük ikinci büyük yerbilimleri toplantısı niteliğine kavuşmuş bulunan Kurultayımızda, sektörde faaliyet gösteren kamu kurumları, yerel yönetimler ve firmaların kendilerini tanıtmaları, sektörde faaliyet gösterenlerle bağlantı kurmaları ile ürettikleri ürünlerin satışını gerçekleştirebilmeleri açısından da önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Kurultayımız, bu yıl destekleyen (sponsor) kurum ve kuruluşların katkısı ve desteği ile hayata geçirilecektir. Jeoloji bilim ve mühendisliğinin eşsiz zenginliğindeki alanlarında üretilen bilgilerin sunulduğu oturumların yanı sıra bu yılki ana teması “Afet Dirençli Kentler” olarak belirlenmiştir. Meslek alanımızla ilgili konularda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere tüm kuruluşları  bilimsel, teknik, sosyal ve toplumsal sorumluluk kapsamında 76. Türkiye Jeoloji Kurultayı`na destek olmaya davet ediyoruz.

Kurultayımıza destek; “Sponsorluk” Dosyası`nda belirtilen `Altın Sponsorluk`, `Gümüş Sponsorluk` veya `Bronz Sponsorluk`ların yanı sıra “Ana Sponsorluk” şeklinde de olabilecektir.

Sponsorluk hak ve yükümlülükleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

İletişim

TMMOB JMO Basın Yayın Sekreteri

İlhan Ulusoy

0 312 432 30 85/210

basinyayin@jmo.org.tr

Okunma Sayısı: 566
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası