TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MESLEKTAŞIMIZ BEKİR ÖDEMİŞ ODAMIZI ZİYARET ETTİ
CHP Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı meslektaşımız Bekir Ödemiş 26 Aralık 2023 tarihinde Odamızı ziyaret etti.

CHP Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı meslektaşımız Bekir Ödemiş 26 Aralık 2023 tarihinde Odamızı ziyaret etti.

Sayın Bekir Ödemiş, toplantıya katılanlara kendini kısaca tanıtarak gerek daha önce Ürgüp Belediye Başkanlığı döneminde, gerekse son 5 yıldır görev yaptığı Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanlığı sırasında yüzyıllık başkentimiz tarihi, kültürel ve tabiat varlıklarını bütünlüklü koruma ve yaşatmaya yönelik olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bu çalışmalar sırasında sivil toplum kuruluşları, meslek örgütleri, üniversiteler, kamu ve özel kuruluşlarla yapılan ortak çalışma ve işbirliğinin öneminden bahsetti. Ayrıca seçilmesi durumunda Çankaya için düşündüğü ve hayata geçirmek istediği projeler hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Alan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, meslek örgütleri ve yerel yöneticilerin sık sık bir araya gelerek yaşadıkları kentin sorunlarının belirlenmesi ve çözümü konusunda, iş birliği yapmasının önemli olduğunu, ayrıca bir meslektaşımızın ülkenin en büyük ilçelerinden birinde Belediye Başkan aday adayı olmasını kendilerini memnun ettiğini  belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası olarak ziyareti için Sayın Ödemiş’e teşekkür ediyor, seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Okunma Sayısı: 889
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası