TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ODAMIZ İLE MERCURY SİGORTA BROKERLİĞİ ARACILIĞIYLA MAGDEBURER SİGORTA FİRMASI ARASINDA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI PROTOKOLÜ YENİLENDİ
Odamız ile Mercury Sigorta Brokerliği aracılığıyla Magdeburger Sigorta firması arasında tamamlayıcı sağlık sigortası protokolü yenilendi. Son başvuru tarihi 30 Kasım 2023’dir.

Odamız ile Mercury Sigorta Brokerliği aracılığıyla Magdeburger Sigorta firması arasında tamamlayıcı sağlık sigortası protokolü yenilendi. Protokol ile üyelerimiz, çalışanlarımız ve birinci derece yakınları yıllık 5.890TL/Kişi (7-55 yaş arası) karşılığında “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” yaptırabilecek. Bu haktan yararlanabilmek için son tarih 30 Kasım 2023’dir. (Geçen yıl yaptıranlar için bu poliçenin ve kazanılmış hakların devamı şeklinde olacaktır.)

Sigorta üyelerimizin, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından poliçe süresi içerisinde alacak olduğu sağlık hizmetleri fark bedellerinin ödemeksizin teminat altına almaktadır.

Sağlık hizmeti alınacak kurumun Magdeburger Sigorta A.Ş. ile anlaşması olması gerekmektedir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ancak SGK tarafından kapsam altına alınmış kişiler için geçerli olup, SGK tarafından sağlanan Genel Sağlık Sigortası’nın aktif olmadığı durumda meydana gelen sağlık giderleri poliçe kapsamı dışındadır.

Protokol kapsamında sigorta poliçesi alan üyelerimiz ödemelerini 6 taksitte yapabilecektir. 

  • Başvuru için ad soyad, T.C. kimlik no, doğum tarihi, boy-kilo bilgileri, cep telefonu ve email adresinizi ve kredi kart numaranızla aşağıdaki telefonlara iletişime geçebilirsiniz.

 

ERHAN SARILI  0543 449 50 96

GAMZE DURSUN  0543 449 50 85

 

  • Yaş Aralığına Göre Fiyatlar

0-6 yaş 6545 TL

7-55 yaş 5890 TL

56-60 yaş 6545 TL

 

Okunma Sayısı: 1107
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası