TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ASKİ İŞYERİ TOPLANTISI YAPILDI
Yönetim Kurulu üyelerimiz Hüseyin Alan, Buket Yararbaş Ecemiş, Düzgün Esina ve Ayla Çelenk 7 Aralık 2022 tarihinde ASKİ Genel Müdürlüğü’nde çalışan meslektaşlarımızla bir araya geldi.

Yönetim Kurulu üyelerimiz Hüseyin Alan, Buket Yararbaş Ecemiş, Düzgün Esina ve Ayla Çelenk 7 Aralık 2022 tarihinde ASKİ Genel Müdürlüğü’nde çalışan meslektaşlarımızla bir araya geldi. Toplantıda Odamız tarafından gerçekleştirilen mesleki, sosyal etkinliklere ve 29. Dönem Çalışma Programı kapsamında yapılacak çalışmalara değinildi. Üyelerin bu sürece katkı vermelerinin Oda-Üye ilişkilerin güçlendirilmesi ve üyelerin Oda faaliyetlerine katılımın artırılması açısından son derece önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Toplantıya iştirak eden üyelerimizin işyerlerinde yaşadığı sorunlar ve talepleri konusunda üyelerimizin tek tek değerlendirmeleri ve önerileri alındı. Meslektaşlarımızın kurumlarındaki teknik uygulamalar ve mevzuat açsından ihtiyaç duydukları, talep ettikleri tamamlayıcı eğitimin Odamızca verilebileceği belirtildi. Odamızca gerçekleştirilen eğitim ve etkinliklere katılmalarının öneminden bahsedildi. İşyeri temsilcisi seçiminden sonra iyi niyet temennileri ile toplantı sonlandırıldı.

Toplantı sonrası ziyaret

Ayrıca ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk, Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Şengül ve Kanal İnşaat Dairesi Başkanı Mehmet Ali Şişmanlar makamında ziyaret edildi. Ziyarette yeraltısularının kentsel su yönetimindeki önemi, alt yapı tesislerinin afet dirençli hale getirilmesi, hidrojeoloji konusunda ortak çalışmalar yürütülmesi ile Ankara Jeoparkı konusunda görüş ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Okunma Sayısı: 864
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası