TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
TMMOB 7. COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ KONGRESİ BAŞLIYOR
TMMOB 7. Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi 3-5 Ekim 2022 tarihlerinde Ankara’da Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi’nde yüz yüze ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

3-5 Ekim 2022 tarihlerinde, “Dijital Dönüşen Dünyada Toplum Yararı için Mekânsal Etkileşimler” teması ile Ankara’da, Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan TMMOB 7. Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi’nin programı yayımlanmıştır.

Kamu kurumları, özel sektör ve akademiden çok sayıda kurum ve kuruluşun yer alacağı, alanında uzman çağrılı konuşmacıların ve bildirilerin sunulacağı bu önemli Kongre’de; günümüzde gelişen teknolojinin mekânsal bilişim alanındaki paylaşımı, toplum yararına kullanılması, doğru bilgi ile toplum refahının ve toplumsal bilincin artırılması beraberinde CBS alanındaki güncel çalışmalar ve teknolojik gelişmelere dair bilgiler katılımcılarla paylaşılacaktır. Afetlerlerde CBS’nin Önemi,  Mekansal Zeka/Algı/Düşünce ve Toplum Yararı, Afetler ve CBS  başlıklı Paneller ve Teknik Oturumlarında olacağı Kongrede, Mekânsal Bilgi Teknolojileri Fuarı, poster sunumları, kahve arası CBS sohbetleri, CBS kullanıcı toplantıları ve daha birçok Panel, teknik oturum ve etkinlik gerçekleştirilecektir. Katılımın herkese açık ve ücretsiz olduğu Kongre’ nin  programına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oturumlar aynı zamanda Kongre Youtube sayfasından canlı yayımlanacak olup ayrıntılı bilgi ve ön kayıt için www.cbskongresi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bu önemli etkinlikte birlikte olmak ümidiyle Kongre’de görüşmek üzere.

Kongre Programı İçin Tıklayınız.

 

Okunma Sayısı: 876
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası