TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROMUZ 23 HAZİRAN’DA KONSER VERDİ
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Türk Halk Müziği Korosu, Saz Sanatçısı Hasan ÖZÇIRPAN şefliğinde 23 Haziran Perşembe günü saat 19.30’da Çankaya Yılmaz Güney Sahnesi’nde konser verdi.

2011 yılından beri çalışmalarını aralıksız sürdüren TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Türk Halk Müziği Korosu, Saz Sanatçısı Hasan ÖZÇIRPAN şefliğinde 23 Haziran Perşembe günü saat 19.30’da Çankaya Yılmaz Güney Sahnesi’nde konser verdi.

Büyük ilgi ve yoğun katılımın olduğu konser; Yönetim Kurulu üyelerimiz, sanat camiasının çok değerli hocaları, meslektaşlarımız ve halkın katılımı ile gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Buket YARARBAŞ ECEMİŞ yaptığı konuşmada; Odamızın meslektaşlarımızın sosyal dayanışmasına katkıda bulunmak için 2011 yılında başlattığı THM koro çalışmalarının, sanata ve sanatçıya verdiği destek ile de taçlandığını; günümüzde sanata ve sanatçıya karşı yapılan değersizleştirme politikaları karşısında, yapılan etkinliğin çok daha önemli hale geldiğini belirterek, konsere katılanlara, koroya, koro şefi ve saz ekibine teşekkür etti. Konser koro şefine verilen plaketle son buldu.

Okunma Sayısı: 367
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası