TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ELAZIĞ’DA ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK
Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan’ın katılımı ile 23.06.2022 tarihinde Elazığ’da üye toplantısı gerçekleştirildi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan’ın katılımı ile 23.06.2022 tarihinde Elazığ’da üye toplantısı gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Başkanlığı toplantısı salonunda 20’yi aşkın üyemizin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda; üyelerimizin kendisini tek tek tanıtmalarından sonra, oda faaliyetleri ile önümüzdeki dönem planlanan çalışmalar hakkında bilgi aktaran Alan, katılım gösteren tüm meslektaşlarımıza teşekkür etti. Daha sonra üyeler tek tek söz alarak, meslek alanında yerelde yaşadıkları sorunlar, odamızdan beklentileri ile Elazığ İl Temsilciliğinin hem üyeler nezdinde, hem de kurumlar nezdinde daha aktif olması, meslek alanına ilişkin eğitim ve etkinlikleri planlaması, meslektaşlar arasında dayanışmayı sağlayacak sosyal ve kültürel çalışmalar yapması yönündeki temennilerini dile getirdiler. Yine Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Şazmaz, jeoloji mühendisliği bölümlerinin tercih edilmemesi ile bu konuda bölüm olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Toplantının son bölümünde temsilci ve temsilci yardımlarının belirlenmesinden sonra, Jeoloji Mühendisliği Bölümü toplantı salonunu Odamız üyelere açan bölüm başkanı ve hocalarımıza teşekkür ederek tamamlayan Alan, daha sık bir araya gelinmesi temennisi ile toplantı sonra erdi.

Okunma Sayısı: 786
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası