TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
JEOGENÇ ÜYELERİMİZ İLE KAHVALTILI TANIŞMA TOPLANTISI YAPTIK
Ankara’da bulunan Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Jeoloji ve Hidrojeoloji Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 28. Dönemin 1. JeoGenç tanışma toplantısı 6 Kasım 2021 tarihinde Raymar Otel`de yapıldı

Ankara’da bulunan Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Jeoloji ve Hidrojeoloji Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 28. Dönemin 1. JeoGenç tanışma toplantısı 6 Kasım 2021 tarihinde Raymar Otelde yapıldı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda 86 Öğrenci ve Oda Kurullarında görev alan arkadaşlarımızla birlikte toplamda 99 kişi ile bir araya gelindi. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan yaparak, toplantıya katılan öğrenci arkadaşlarımıza Jeoloji Mühendisliği Odasının kuruluş tarihi, odanın yaptıkları, faaliyet alanları ve JeoGenç’ten beklentilerini belirten kısa bir konuşma yaptı. Daha sonra Yönetim Kurulu Yayın Üyesi Seçkin Gülbudak, JeoGenç tarihçesi, örgütlenmesi ile JeoGençlerin önceki dönemlerde yaptıkları etkinlikleri anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun sonunda JeoGenç`ten beklentiler ile önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar ve bir öğrenci kurultayı toplanması amacını dile getiren Gülbudak, JeoGenc’in bu konuda ısrarlı olmasını temenni etti. Konuşmaların ardından kahvaltı salonuna geçilerek jeoGenç üyeleri ile tanışma ve sohbetler gerçekleştirildi. Kahvaltıdan sonra toplantıya katılan jeoGenç üyelerine Odamızın Saha defteri ile kalem hediye edilip, toplu fotoğraf çekildikten sonra bu tür etkinlik ve buluşmaları daha fazla yapmak  üzere sözleşerek tanışma toplantısı sona erdi.

Okunma Sayısı: 664
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası