TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ULUSLARASI KATILIMLI 22. PALEONTOLOJİ STRATİGRAFİ ÇALIŞTAYI 28-30 EKİM’DE DÜZENLENECEKTİR
Paleontoloji-Stratigrafi Çalıştaylarının 22.si bu yıl uluslararası katılımlı olarak 28-30 Ekim 2021 tarihleri arasında TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası`nın katkılarıyla çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir.

Paleontoloji-Stratigrafi Çalışma Grubu`nun 1999 yılından beri aralıksız olarak gerçekleştirdiği Paleontoloji-Stratigrafi Çalıştaylarının 22.si bu yıl uluslararası katılımlı olarak 28-30 Ekim 2021 tarihleri arasında TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası`nın katkılarıyla çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir. "Paleontolojide İstatistiksel Yöntemler" ana temasıyla gerçekleşecek bu yılki çalıştayda başlıca konu başlıkları şöyle: "Biyostratigrafi, Paleoekoloji, Paleocoğrafya, Jeolojik Miras, Evrimsel Biyoloji, Evrimsel Antropoloji ve Biyoçeşitliliktir." Bu konuların dışında çalıştayda davetli konuşmalar ve fotoğraf gösterileri de yer alacaktır.

Çalıştaya 30 Eylül tarihine kadar bildiri özetlerinizi gönderebilirsiniz. Çalıştay Programı ilerleyen günlerde www.jmo.org.tr ve pcg.web.tr sayfalarında  yayımlanacaktır. 

Okunma Sayısı: 3009
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası