TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ERGUVANLI MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI
Mühendislik Jeolojisi konularında yapılan çalışmaları özendirmek amacıyla, daha önceki yıllarda olduğu gibi, 2021 yılında da, Erguvanlı Mühendislik Jeolojisi Ödülleri verilecektir.

Mühendislik Jeolojisi konularında yapılan çalışmaları özendirmek amacıyla, daha önceki yıllarda olduğu gibi, 2021 yılında da, Erguvanlı Mühendislik Jeolojisi Ödülleri verilecektir. Ödüle aday gösterilen çalışmalar arasında, Mühendislik Jeolojisi Derneği Yönetim Kurulu’nca, ekte sunulan Ödül Yönergesi ve Ödül Duyurusu’nda belirtilen kategorilerde ayrı ayrı oluşturulacak Bilimsel Jüri’ler tarafından seçilecek en iyi birer çalışmaya, belge ve plaket ile birlikte miktarı Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Erguvanlı Araştırma ve Eğitim fonundan karşılanmak üzere para ödüllerinin verilmesi kararlaştırılmıştır. 
Ödüle aday gösterilecek çalışmaların, 2020 yılı içerisinde (31 Aralık 2020’ye kadar) tamamlanmış olmaları gerekmektedir.
Aday çalışmaların, PDF uzantılı dosyaları, başvuru dilekçesi, tezler için öneren kurum veya
danışman yazıları, adayların özgeçmişleri 25 Nisan 2021 Pazar Günü mesai bitimine kadar
Mühendislik Jeolojisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Remzi KARAGÜZEL’in aşağıda
verilen elektronik posta adresine mesaj ekinde veya aynı elektronik posta adresine wetransfer kullanarak gönderilmelidir.
Başvuruların gönderileceği E-posta : remzikaraguzel@gmail.com
Mühjeoder Web:   http://www.muhjeoder.org.tr/

MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ DERNEĞİ ERGUVANLI MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ ÖDÜLLERİ YÖNETMELİĞİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Okunma Sayısı: 545
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası