TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
AJGS KONFERANSLARININ DÖRDÜNCÜSÜ İSTANBUL`DA YAPILACAK
Arabian Journal of Geosciences (AJGS) konferansının dördüncüsü (4. CAJG) uluslararası kendi alanlarında uzman bilim insanlarının yoğun katılımıyla 25-28 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir.

Değerli Meslektaşım,

Arabian Journal of Geosciences (AJGS) konferansının dördüncüsü (4. CAJG) uluslararası kendi alanlarında uzman bilim insanlarının yoğun katılımıyla 25-28 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir. 4. CAJG konferansı, dünyanın her yerinden yerbilimcilerin en son araştırma ve projelerinde elde etmiş olduğu bulgularını sunma ve benzer konularda çalışan bilim insanları ile tartışmayı ve paylaşmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, AJGS tarafından kapsanan 15 ana temaya odaklanan tüm yerbilimleri konusundaki araştırma makalelerinizi titizlikle değerlendirmekle büyük mutluluk duyacağız. Çalışmaların son gönderim tarihi 10 Nisan 2021`dir. Hakem değerlendirmeleri sonucunda konferansa kabul edilen bilimsel çalışmalar SPRINGER tarafından yayınlanacaktır. Detaylı bilgi için lütfen konferansın resmi web sayfasına (www.cajg.org) bakınız.

Yerbilimlerinin farklı konularında geniş bir kapsama sahip olan bu konferansa katılımınız, yeni çalışmaların, ilgili bilgi birikimi ile tecrübelerin paylaşımı ve tartışılması açısından oldukça önem taşımaktadır. Konferansa katılımının sağlanması hususunda değerli katkılarınızı esirgemeyeceğiniz inancıyla çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Saygı ve sevgilerimle,

Prof. Dr. Zeynal Abiddin ERGÜLER

Chief Editor of AJGS for Geological Engineering, Geotechnical Engineering

 

Okunma Sayısı: 189
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası