TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ÇANKAYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ İLE ODAMIZ ARASINDA COVİD-19 TEST ANLAŞMASI YAPILDI

Covid 19 virüs salgını ve etkilerinin önüne geçilebilmesi için personelimiz, üyelerimiz ve birinci dereceden yakınlarının ihtiyaç duyduğu Covid 19 PCR sürüntü testi, antikor testleri ve diğer kan testleri için, kliniğe gıtmeye gerek kalmaksızın konut yada ofislerinden hizmet almalarını sağlamak amacıyla odamızca çankaya İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi ile protokol imzalanmıştır.
Protokole göre;

Merkez ilçelerde bulunan üyelerimiz, personelimiz ve birinci dereceden yakınlarının test talepleri pazar günü hariç olmak üzere haftanın 6 günü, 09:00-16:30 saatleri arasında, talepte bulunulmasını müteakip testler bu saatler arasında alınacak, sonuçlar aynı gün içerisinde verilecektir. Bu saatler dışındaki taleplerde, 16:30 - 22:00 saatleri arasında ya da ertesi gün test alınacaktır.

Üyelerimiz ve personelimiz ve birinci dereceden yakınları yurt dışı çıkış, evlerinde veya ofislerinde PCR sürüntü testi hizmetinden 150 TL +KDV, laboratuvara gidip numune verdİklerinde PCR testi hizmetinden 125 TL+KDV, Antikor testi (eliza) hizmetinden 120 TL+KDV bedel ile, diğer kan tetkiklerinden SUT*4 bedel ile, laboratuvarda yapılan diğer kan tetkiklerinden ise SUT*3 bedel ile faydalanabilecektir. Evde röntgen hizmetinden 150 TL+KDV ücret uygulanacaktır.

Protokolü okumak miçin lütfen tıklayınız

Test talepleri için iletişim:
Özel Çankaya tıbbitanı ve mikrobiyoloji laboratuvarı
Tel: O 312 211 16 80
Whatsapp mesaj hattı: 0 5O7 765 35 73
Adres: Gazi Mahallesi Şenol Caddesi No:83 Yenimahalle/Ankara

 

Okunma Sayısı: 133
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası