TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
21. PALEONTOLOJİ-STRATİGRAFİ ÇALIŞTAYI’NDA SON GÜN
21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 20 Kasım 2020’da yapılacak olan oturumlarla sona erecek.

21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 20 Kasım 2020’da yapılacak olan oturumlarla sona erecek. Saat 19.00’da başlayacak olan BİYOSTRATİGRAFİ, PALEOORTAM oturumunda ELVAN DEMİRCİ, INGEBORG SOULIÉ-MÄRSCHE, CÜNEYT BİLEN, ALAETTİN TUNCER, CEMAL TUNOĞLU tarafından hazırlanan “Karaboğaz Gölü (Kızılırmak Deltası, Samsun) Karofitleri ve Ostrakodları/Charophytes and Ostracods of Lake Karaboğaz (Kızılırmak Delta, Samsun)” başlıklı bildiri ile MAHMUT ZİYA GÖRÜCÜ tarafından hazırlanan “Tırkaz-Sarayköy (Denizli) civarındaki diatomitlerin stratigrafik yayılımı ve ortamsal yorumu/Stratigraphic distribution and environmental interpretation of diatomites around Tırkaz-Sarayköy (Denizli)” başlıklı bildiri sunulacak.

Saat 20.10’da başlayacak olan JEOLOJİ, TOPLUM, SANAT oturumunda ise GÜLDEMİN DARBAŞ tarafından “Toplumsal değişmede jeolojik süreçlerin rolü/The Role of the Geological Process on Social Changes” ve DURMUŞ ÖZTÜRK tarafından “Fotoğraflarla Kahramanmaraş/İnsan, Kültür ve Doğa” sunumları gerçekleştirilecek.

Sunumlardan sonra yapılacak olan “21. PÇG GENEL DEĞERLENDİRME, 22.PÇG” başlıklı toplantının ardından dilek ve temenni bölümü ile 21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı kapanışı yapılacak.

ÇALIŞTAYA KATILMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR !

1-Öncelikle Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra her oturum için programda belirtilen “ID” ve “Şifre”yi kullanarak oturum izlenebilir.

Katılım bilgileri şöyle:

ZOOM Meeting ID: 853 8457 7611

Security Passcode (şifre): paleo

Invite Link: https://us02web.zoom.us/j/85384577611?pwd=a211ZDhEbHFsUnd1cHdKcFB3b3pkUT09

2 – Çalıştayı aynı zamanda aşağıdaki linki tıklayarak Youtube’dan canlı olarak da izleyebilirsiniz.

Lütfen YouTube kanalımıza üye olmayı unutmayınız 

  • Youtube Canlı Yayın Linki:

www.youtube.com/c/JeolojiMühendisleriOdası

 

Okunma Sayısı: 471
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası