TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
21. PALEONTOLOJİ-STRATİGRAFİ ÇALIŞTAYI DEVAM EDİYOR
İzmir’de yaşanan deprem nedeni ile oturumlarına ara veren 21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 18,19 ve 20 kasım tarihlerinde yapacağı oturumlarla devam edecek.

İzmir’de yaşanan deprem nedeni ile oturumlarına ara veren 21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 18, 19 ve 20 kasım tarihlerinde yapacağı oturumlarla devam edecek.18 Kasım 2020, Saat 19.00’daki “(BİYOSTRATİGRAFİ)” Oturumunda;  HANDE SONSUN, ÜMİT ŞAFAK tarafından hazırlanan “Ayrancı Havzası/Karaman bölgesinin Neojen istifinin ostrakod faunası ve paleoortamsal özellikleri / Ostracod fauna and paleoenvironmental properties of Neogene sequence of Ayrancı Basin/Karaman region”  ve SEFER ÖRÇEN tarafından hazırlanan “Malatya Provensi Üst Lütesiyen – Priyaboniyen Nummulites Türlerinin Diğer Tetis Lokaliteleriyle Deneştirilmesi Üzerine Bir Değerlendirme / An evaluation on the Correlation of Middle-Upper Lutetian / Priabonian aged Malatya Province Nummulites species with other Tethys Locations” başlıklı bildirisi sunulacaktır.

Saat 20.00’de başlayacak olan “JEOMİRAS” Oturumunda NAZİRE ÖZGEN ERDEM, DERYA SİNANOĞLU tarafından hazırlana “Uluslararası Tanınırlık ve Sürdürülebilirlik için UNESCO Jeopark Statüsü / UNESCO Geopark Status for International Recognition and Sustainability” ve ATİKE NAZİK, MUSTAFA AKYILDIZ, MEHMET TATAR tarafından hazırlanan “Adana’nın (Doğu Akdeniz) Jeolojik Değerleri ve Jeoturizm Potansiyeli / Earth Science Values and Geotourism Potential of Adana (Eastern Mediterranean)” başlıklı bildiriler sunulacak.

ÇALIŞTAYA KATILMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR !

1-Öncelikle Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra her oturum için programda belirtilen “ID” ve “Şifre”yi kullanarak oturum izlenebilir.

Dördüncü gün bilgiler şöyle:

ZOOM Meeting ID:  841 3484 4617

Security Passcode (şifre):   pcgbio

Invite Link: https://us02web.zoom.us/j/84134844617?pwd=MVZIQ0ZPakwySkViSEVzNEhPNVhXdz09

2 – Çalıştayı aynı zamanda aşağıdaki linki tıklayarak Youtube’dan canlı olarak da izleyebilirsiniz.

Lütfen YouTube kanalımıza üye olmayı unutmayınız 

  • Youtube Canlı Yayın Linki:

www.youtube.com/c/JeolojiMühendisleriOdası

 

Okunma Sayısı: 216
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası