TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
21. PALEONTOLOJİ-STRATİGRAFİ ÇALIŞTAYI 3. GÜN
21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı’nın üçüncü gününde iki oturum düzenlenecek. Saat 19.00’da “EVRİMSEL BİYOLOJİ”, Saat 20.00`de ise “BİYOSTRATİGRAFİ-PALEOCOĞRAFYA” oturumu yapılacak.

21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı’nın üçüncü gününde iki oturum düzenlenecek.

  • Saat 19.00’daki “EVRİMSEL BİYOLOJİ” Oturumunda; SÜPHAN KARAYTUĞ tarafından “Evrimsel Biyoloji Perspektifinden Covid-19’un Geleceği /The Future of Covid-19 from an Evolutionary Biology Perspective” başlıklı  bildiri sunulacak.
  • Saat 20.00’de başlayacak olan “BİYOSTRATİGRAFİ-PALEOCOĞRAFYA” Oturumunda; MELİKAN AKBAŞ, CENGİZ OKUYUCU tarafından hazırlana “Hadim Napı Başkıriyen-Moskoviyen sınırı fusulin biyostratigrafisi (GB Bozkır, Konya), Orta Toroslar, güney Türkiye / Fusulinid biostratigraphy of the Bashkirian-Moscovian boundary of the Hadim Nappe (SW Bozkır, Konya), Central Taurides, southern Turkey” ve MERT EREN ERDEM, ERCAN ÖZCAN, ALİ OSMAN YÜCEL, ARAL I. OKAY, SADIKCAN ERBAY, SİBEL KAYĞILI, İSAK YILMAZ tarafından hazırlanan “Zekeriyaköy Formasyonu Geç Kampaniyen İri Bentik Foraminiferleri (İstanbul, KB Türkiye): taksonomi, stratigrafi ve paleocoğrafya /Late Campanian larger benthic foraminifera from the Zekeriyaköy Formation (İstanbul, NW Turkey): taxonomy, stratigraphy and palaeogeography” başlıklı bildiriler sunulacak.

ÇALIŞTAYA KATILMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR !

1-Öncelikle Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra her oturum için programda belirtilen “ID” ve “Şifre”yi kullanarak oturum izlenebilir.

Üçüncü gün bilgiler şöyle

ZOOM Meeting ID: 833 7495 4587

Security Passcode (şifre):  296121

Invite Link: https://us02web.zoom.us/j/83374954587?pwd=THJpN2FheUNsSGN1dUZJcEpvTE9RQT09

2 – Çalıştayı aynı zamanda aşağıdaki linki tıklayarak Youtube’dan canlı olarak da izleyebilirsiniz.

Lütfen YouTube kanalımıza üye olmayı unutmayınız 

  • Youtube Canlı Yayın Linki:

www.youtube.com/c/JeolojiMühendisleriOdası

Okunma Sayısı: 626
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası