TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
JEODERGİ’NİN 16. SAYISI YAYIMLANDI
Jeodergi’nin Temmuz-Ağustos-Eylül aylarını içeren birleştirilmiş sayısı ile karşınızdayız. Aylık olarak planladığımız Jeodergi çalışmalarımızı, dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ne yazık ki çok şiddetli bir şekilde etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle dergimizi üç aylık olarak birleştirerek yayımlanmak zorunda kaldık.

Jeodergi’nin Temmuz-Ağustos-Eylül aylarını içeren birleştirilmiş sayısı ile karşınızdayız. Aylık olarak planladığımız Jeodergi çalışmalarımızı, dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ne yazık ki çok şiddetli bir şekilde etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle dergimizi üç aylık olarak birleştirerek yayımlanmak zorunda kaldık. Bu yüzden siz değerli okuyucularımızdan özür dileriz.

Geçen üç aylık zaman dilimi içinde Covid-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze toplantılar yerine, webinar üzerinden çok sayıda söyleşi, konferans ve toplantıların yanında, kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri gerçekleştirildi. Yine hem mesleğimiz hem de ülke gündemine ilişkin çok sayıda basın açıklamaları gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle daha önce Haziran ayı başına ertelenen 73. Türkiye Jeoloji Kurultayımızı, İçişleri Bakanlığının toplantı ve etkinliklerin ertelenmesine ilişkin genelgesi uyarınca 24-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılmak üzere bir kez daha ertelemek zorunda kaldık.

Dergimizde üç aylık dönemde yürüttüğümüz diğer faaliyetler yer almaktadır.

Dergimizi okumak için lütfen tıklayınız.

Okunma Sayısı: 471
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası