TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ MEZUNİYET TÖRENİ BURUK BİR SEVİNÇLE YAPILDI
ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden 2020 yılı mezunu olan genç meslektaşlarımız için 07.08.2020 tarihinde Bölüm Başkanlığınca mezuniyet töreni düzenledi

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden 2020 yılı mezunu olan genç meslektaşlarımız için 07.08.2020 tarihinde Bölüm Başkanlığınca mezuniyet töreni düzenledi.

Törene Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan’ın yanı sıra, Maden Jeologları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şentürk, Petrol Jeologları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Köse, Bölüm Öğretim Üyeleri, Öğrencilerin Veli ve Yakınlarının katılımı ile tören düzenlendi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle buruk bir sevinç ile gerçekleştirilen mezuniyet töreni Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdin Bozkurt’un açılış konuşması ile başladı, ardın Oda Yönetim Kurulu Başkanımız ve diğer dernek başkanları birer konuma yaparak genç mezunlara yeni yaşamlarında başarılar dilediler.

Konuşmaların ardından bölümü dereceyle bitiren öğrencilere diplomaları Oda Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından verildi. Bölümü 1., 2. ve 3. Olarak bitiren genç meslektaşlarımıza Odamız tarafından hediyeler takdim edildi.

Tören kokteyl partisi ile son buldu.

Okunma Sayısı: 48
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası