TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÖZEL PROJELER VE DÖNÜŞÜM DAİRE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ
Oda heyetimiz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Projeler ve Dönüşüm Daire Başkanı Hüseyin Gazi Çankaya’yı 10.09.2020 tarihinde ziyaret etti.

Oda heyetimiz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Projeler ve Dönüşüm Daire Başkanı Hüseyin Gazi Çankaya’yı 10.09.2020 tarihinde ziyaret etti.

Özel Projeler ve Dönüşüm Daire Başkanlığına atanmasından dolayı Hüseyin Gazi Çankaya’yı tebrik eden Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Ankara Büyükşehir Belediyesinde yaşanan dönüşümün topluma olumlu yansımaların görülmeye başlandığını, Oda olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen bazı çalışma destek verildiğini ifade ederek, özel projeler ve dönüşüm daire başkanlığında mesleki alanda üretilen jeoloji mühendisliği hizmetleri konusunda yaşanan sorunları ve  oda düşüncelerimizi aktardı.

Görüşmede TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odasının kendisini ziyaretinden dolayı teşekkür eden Hüseyin Gazi Çankaya, Daire Başkanlığı olarak yıllardır kangren haline gelmiş bazı çalışmalar hakkında bilgi aktararak, bu sorunların çözümü konusunda Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Belediye olarak meslek örgütlerini paydaş gördüklerini, bu nedenle gerek üretilen mühendislik, mimarlık veya planlama hizmetleri konusunda, gerekse diğer alanlarda hizmet iş birliği içinde olunabileceğini, varsa sorun ve sıkıntıların tartışılarak çözüme kavuşturabileceğini ifade etti.

Bir saati aşkın süren görüşme iyi niyet, dayanışma ve iş birliği temennileri ile son buldu.

Okunma Sayısı: 141
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası