TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ODAMIZIN 27. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU YAYIMLANDI
12-13 Eylül 2020 tarihlerinde 27. Dönem Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek olan Odamız, 27. Dönem Çalışma Raporu`nu tamamladı.

12-13 Eylül 202 tarihlerinde 27. Dönem Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek olan Odamız, 27. Dönem Çalışma Raporu`nu tamamladı.

Odamızın 2018 ve 2020 yılları arasında yaptığı çalışmaların yer aldığı “27. Dönem Çalışma Raporu;” iki bölüm şeklinde hazırlandı. Basılı kitap şeklinde hazırlanan bölümde Odanın dönem içerisindeki örgütsel, mesleki ve toplumsal faaliyetleri ile mali durum bilançoları ve gelir-gider hareketleri yer alıyor.

Dönem içerisinde hazırlanan Raporlar, Görüşler, Yönetmelikler ve Genelgeler ise CD içine alınarak Çalışma Raporu kitabı ekinde yer alacak şekilde Genel Kurula hazır hale getirildi.

Güçlü Oda, güçlü jeoloji mühendisi şiarımızla  yola çıktık, birlikte karar aldık, birlikte ürettik.  27. Çalışma Döneminde görev alarak bizlere destek olan şube ve temsilcilik yönetim kurullarına, odamızın kurul ve komisyonlarında çalışan üyelerimize, Oda çalışanlarımıza ve siz değerleri meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
Yönetim Kurulu

27. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORUNU OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Okunma Sayısı: 905
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası