TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
DEPREMLER KONUSUNDA TOPLUMU BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Odamız tarafından yayınlanan “ Yeni 17 Ağustos’lar Kapıda….”  temalı basın açıklamamız bir çok yayın organında yer almasının yanı sıra, gerek genel merkez, gerekse şube ve temsilciliklerimiz bir çok tv programına katılarak oda görüşlerimizi kamuoyu ile paylaştı.

17 Ağustos 1999 Marmara Depreminin 21. yıldönümü kapsamında toplumu bilgilendirme amaçlı çalışmalarımız bu yıl da devam ediyor. Bu kapsamda, Odamız tarafından yayınlanan “ Yeni 17 Ağustos’lar Kapıda….”  temalı basın açıklamamız bir çok yayın organında yer almasının yanı sıra, gerek genel merkez, gerekse şube ve temsilciliklerimiz bir çok tv programına katılarak oda görüşlerimizi kamuoyu ile paylaştı.

Kamu yararı çerçevesinde toplumun deprem/afetlere karşı korunması, olası afetlerde yaşanan ölüm ve acıların önlenmesi ile toplumun bilgilendirilmesi amacıyla yapılan Oda çalışmalarına siz değerli meslektaşlarımızın da aşağıda yayınlanan metin ve videoları kendi sosyal medyanızda paylaşarak toplumun bilgilendirilmesi çabalarımıza destek vermesini bekliyoruz. Göstereceğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 186
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası