TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ CHEMICAL ABSTRACTS SERVICE-CAS DİZİNİNE ALINDI

Odamız yayınlarından biri olan Jeoloji Mühendisliği Dergisi, 1977 yılından beri ulusal ve uluslararası platformlarda, yerbilimlerinin uygulamaya yönelik alanlarında yayın faaliyetini sürdürmektedir. TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu olarak tüm yayınlarımıza verdiğimiz önem ve değerli editörlerimizin özverili katkıları ile Jeoloji Mühendisliği Dergisi bulunduğu platformda gün be gün etkisini artırmaya devam etmektedir.

Makale ve dizin özleri SCOPUS, ULAKBİM, TR Dizin, GeoREF, Geobase/Geo, Abstracts, EBSCO, Cabell, UDL-EDGE gibi uluslararası indeksler tarafından taranmakta olan Jeoloji Mühendisliği Dergisi’ne bir yenisi daha eklendi.

Dergimizi belli bir süredir kurullarında incelemeye alan "Chemical Abstracts Service-CAS", dergimizi tarama indekslerine dahil etmeyi kabul etti.   

Etki alanını gün geçtikçe genişleten ve artıran Jeoloji Mühendisliği Dergisi, yerbilimlerinin uygulamaya yönelik alanlarında çalışmalar yapan herkesin katkısına açık olup siz değerli meslektaşlarımızın katkısı ile daha da güçlenmeye devam edecektir; hep birlikte daha güçlüyüz.

Okunma Sayısı: 119
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası