TMMOB Odalar 05 Haziran 2020, Cuma
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 03.05.2020
Güncellenme Zamanı: 07.05.2020 20:06:36

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası olarak Koronavirüs pandemisi nedeniyle Nisan ayında söyleşi ve konferanslara katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ve öneriler üzerine Mayıs ayı söyleşi ve konferans takvimi oluşturularak yayınlandı. Programın zenginleştirilmesine ilişkin olası öneriler, talepler çerçevesinde zenginleştirilerek siz üyelerimizle paylaşılacaktır.

 

Notlar:

  1. Webinarlar “Zoom Uygulaması” ve aşağıda belirtilen “YouTube” kanalları üzerinden gerçekleştirilecektir. Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyayı çalıştırarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
  2. Zoom programını mobil cihazlarınıza Google Playstore veya Appstore mağazalarından indirebilirsiniz. Konferans ve seminerler aşağıda belirtilen program takviminde akşam saat. 21.00’da başlayacaktır.
  3. Odamızın gerek geçmişte yaptığı, gerekse yapılacak olan konferans ve seminerlerini aşağıda verilen “youbube “kanallarına üye olarak seyredebilirsiniz. 

YouTube kanallarımız:

Programla ilgili teknik bir problemle karşılaşırsanız bize ulaşabilirsiniz.

Dosyalar

(1406 KB) (07.05.2020 20:06:06)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için