TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ESKİŞEHİR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI
Eskişehir Şube Olağan 9. Genel Kurulu 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 13.30’da yapıldı.

Eskişehir Şube Olağan 9. Genel Kurulu 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 13.30’da Eskişehir Şubemizde yapıldı. Şube Genel Kuruluna Yönetim Kurulu üyelerimiz Buket Yararbaş Ecemiş ve Mithat Emre Kıbrıs katıldı.

Yönetim Kurulu üyelerimiz Genel Kurulda yaptıkları konuşmada; iki yıllık çalışma döneminde mesleğe, meslektaşa topluma ve ülkeye dair Oda çalışmalarına katkılarından dolayı Şube Yönetimine, il temsilcilerine ve tüm üyelere teşekkür etti. Ayrıca; mesleğe, meslektaşa, topluma ve ülkeye dair  Odamızın yapmış olduğu eğitimler, etkinlikler, konferanslar, çalıştaylar ve yapılan basın açıklamaları hakkında da bilgi verdi.

Eskişehir Şube Başkanı Prof. Dr. Can Ayday da  iki yıllık çalışma dönemi içerisinde Eskişehir Şubede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra idari ve mali işleyişe yönelik çalışmalar hakkında da bilgilendirme yapılarak ardından katılımcıların yeni döneme yönelik görüş ve önerileri dinlenip yeni döneme yönelik fikir paylaşımında bulunuldu.

Genel Kurul; Odamıza sahip çıkılması, örgütümüzün güçlendirilmesi, bireysel çıkarlarını değil halkın, mesleğin ve meslektaşın çıkarlarını ön planda tutacak, insandan, demokrasiden, emekten, haktan, hukuktan, barış ve adaletten yana bir anlayışla bilimle emekle, umut ve inatla Odamızı geçmişin ayak izlerinden geleceğe doğru omuzlarda taşınması dilekleriyle son buldu.

Okunma Sayısı: 238
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası