TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
KONYA ŞUBE 11. OLAĞAN GENEL KURUL VE SEÇİMLER YAPILDI
Şubemiz 11. Olağan Genel Kurul ve Seçimler İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Toplantı Salonunda 11 – 12 Ocak 2020 Tarihlerinde Yapıldı.

11 Ocak 2020 Cumartesi günü Şubemizin 11. Olağan Genel Kurulu İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Toplantı Salonunda saat 13.00’te başladı. Genel Kurula TMMOB JMO Genel Merkez II. Başkanı Yüksel Metin, Sayman Üye D. Malik Bakır, Oda Temsilcileri, misafirler ve üyelerimiz katıldılar.

Gündem gereği Divan Başkanlığı oluşturuldu. Başkan Rıza Olcay, Üyeleri Mehmet Özakay, Arda Yeşildal ve Bircan Eren olarak seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında Şube Başkanımız Fetullah Arık selamlama ve açılış konuşmalarını yaptılar. Genel Merkez Yönetim Kurulu II. Başkanı Yüksel Metin ile Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan Özdemir birer konuşma yaptılar. Şube faaliyet raporu Yazman üye Şükrü Yavuz Pınarkaya, Mali rapor ise II. Başkan Şükrü Arslan tarafından sunuldu.  

2020-2021 yıllarına ait tahmini bütçenin okunması ve ibra edilmesinin ardından, Genel Merkez Delege ve Yeni Yönetim Kurulu adayları belirlendi. Dilek ve temenni konuşmalarının ardından Genel Kurul sona erdi.

12 Ocak 2020 Pazar günü Şube Yönetim Kurulu ve Genel Merkez delege seçimleri yapıldı. Seçimlerde Şube yönetim kurulu için 7 asıl ve 7 yedek üye ile Genel Merkez için 18 asıl ve 18 yedek delege seçimi yapıldı. Tek liste olarak seçime giren 10. Dönem Şube Başkanı Fetullah Arık yeni listesi ile güven tazeledi. Seçim sonunda 11. Dönem Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri Fetullah Arık, Şükrü Arslan, Şükrü Yavuz Pınarkaya, A. Fatih Özerdem, Mustafa Korkmaz, Buğra Sucu ve Şenol Çaylak; Yedek Üyeler ise Tahsin Yaldız, Salih Koyuncu, Derya Cantekiner, Feyza Küçükkurna, Şerafettin Güçlü, Mustafa Asım Tekin ve Canan Eraslan’dan oluştu.

Genel Kurul ve Seçimler Konya Basınnında yer aldı.

https://video.konhaber.com/izle-146133-jmo_da_olagan_genel_kurul_heyecani.html?fbclid=IwAR3Gj-zTi9umpe5peV0ilpBymb1IlvkinWG9nRB5YJ4MRO-_ghytJimEkDA

https://anadoludabugun.com.tr/fetullah-arik-guven-tazeledi-105309?fbclid=IwAR1mPZG66dnHj3wzs9_IWpGiGsRoCxIOxGTOlqQMCdsgfQnJ33eymF5Ym2g

http://www.konyayenigun.com/yenigun-ozel/cok-boyutlu-bir-meslegimiz-var-h216141.html?fbclid=IwAR3JgyysVvRasfLb7WEwy0Ry3AXYS9fRgyH-XDhm49AMNSVVc3DnnrIwLdI

http://www.yenimeram.com.tr/fetullah-arik-guven-tazeledi-387286.htm

https://www.konyaninnabzi.web.tr/jeoloji-muhendisleri-odasi-konya-subesi-nde-fetullah-arik-guven-tazeledi-2823

 

Okunma Sayısı: 115
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası