TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Iklim Değişikliğine Dikkat Çeken Eğitimler Düzenliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 20-24 Ocak 2020 tarihlerinde “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi” kapsamında eğitimler düzenliyor.
GENEL MERKEZ
07.01.2020 (Son Güncelleme: 20.01.2020 10:55:39)

Türkiye’de iklim değişikliği ile mücadelenin güçlendirilmesi için kamuoyu farkındalığı ve paydaş kapasitesinin arttırılması amacıyla, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi” yürütülmektedir.

Projenin faaliyetlerinden biri; kamu kurum ve kuruluşları, kalkınma ajansları, üniversiteler, yerel yönetimlerin temsilcileri ile çevre ve iklim değişikliği konularında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim ihtiyaç analizi yapılarak, eğitim programlarının geliştirilmesi ve hedef grupların katılımı ile 20 ilde eğitimlerin düzenlenmesidir.

Bu çerçevede söz konusu eğitimlerin yirmincisi ve sonuncusu 20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Söz konusu toplantıya katılım isteyen üyelerimizin en geç 16 Ocak 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar “http:/www.iklimin.org/eğitim-kayit-formu-ankara” adresinde bulunan kayıt formunun doldurulması ve ilgili kuruma göndermesi gerekmektedir.

EĞİTİM PROGRAMINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Okunma Sayısı: 215
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası