TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE DİKKAT ÇEKEN EĞİTİMLER DÜZENLİYOR
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 20-24 Ocak 2020 tarihlerinde “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi” kapsamında eğitimler düzenliyor.

Türkiye’de iklim değişikliği ile mücadelenin güçlendirilmesi için kamuoyu farkındalığı ve paydaş kapasitesinin arttırılması amacıyla, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi” yürütülmektedir.

Projenin faaliyetlerinden biri; kamu kurum ve kuruluşları, kalkınma ajansları, üniversiteler, yerel yönetimlerin temsilcileri ile çevre ve iklim değişikliği konularında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim ihtiyaç analizi yapılarak, eğitim programlarının geliştirilmesi ve hedef grupların katılımı ile 20 ilde eğitimlerin düzenlenmesidir.

Bu çerçevede söz konusu eğitimlerin yirmincisi ve sonuncusu 20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Söz konusu toplantıya katılım isteyen üyelerimizin en geç 16 Ocak 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar “http:/www.iklimin.org/eğitim-kayit-formu-ankara” adresinde bulunan kayıt formunun doldurulması ve ilgili kuruma göndermesi gerekmektedir.

EĞİTİM PROGRAMINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Okunma Sayısı: 325
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası