TMMOB Odalar 28 Mayıs 2020, Perşembe

27.Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı 23 Kasım 2019 Cumartesi günü Genel Merkezde gerçekleştirildi.

Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 25.11.2019
Güncellenme Zamanı: 02.12.2019 17:22:34

27.Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı 23 Kasım 2019 tarihinde genel merkez binamızın konferans salonunda gerçekleştirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu, Onur Kurulu, Denetleme Kurulu, Şube Yönetim Kurulu Başkan, Yazman, Sayman Üyeleri, İl Temsilcilerimizin ve BTK üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirilen toplantı, tanışma ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan’ın açılış konuşması ile başladı. Daha sonra Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Faruk İlgün 27. Çalışma Dönemi kapsamında bu güne kadar yapılan çalışmalara ilişkin faaliyetleri içeren sunumu ile Yönetim Kurulu Sayman Üyesi D. Malik Bakır ise mali duruma ilişkin sunum yaptılar. Sunumların ardın örgütün idari ve mali işleyişine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Toplantının ögelerden sonraki bölümünde ise, Örgüt ve Örgütlenmede yaşanan sorunlar ile önümüzdeki süreçte meslek ve meslek alanına ilişkin düzenlemeler, yaşanan sorunlar ve olası gelişmeler konusunda sunumlar gerçekleştirildi.

Sunumların ardından tartışma bölümüne geçildi. Bu bölümde; Danışma Kurulu toplantısına katılan Genel Merkez Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Onur Kurulu ile toplantıya katılan Şube Başkan ve Yönetim Kurullu üyeleri ile İl temsilcilerimiz söz alarak bölgelerinde yaşanan sorunlar ile tartışma konularına ilişkin önerilerini dile getirdiler.

Yapılan tartışma ve değerlendirmeler sonucunda ortaklaşa alınan kararların yazılı olarak tüm örgüt birimlerine gönderilmesi benimsendi. Geniş bir katılımın olduğu danışma kurulu güçlü bir örgüt, güçlü bir gelecek vurgusu ile son buldu.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan`ın açılış konuşma metnini okumak için tıklayınız.

Dosyalar

(90 KB) (25.11.2019 16:44:06)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 297