TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
3. ULUSLARARASI MERMER VE DOĞALTAŞLAR KONGRESİ
05.02.2013 - 07.02.2013
Genel Bilgiler

"III. Uluslararası Mermer ve Doğaltaşlar Kongresi" TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından 05-07. Şubat. 2013 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZFAŞ`ın katkılarıyla İzmir Enternasyonel Fuarı 1-A Salonunda düzenlenecektir.


Kongrede Mermer ve Doğaltaşlar sektörünün konu ve problemleri çağrılı ve seçilecek  bildiriler ve posterlerle, bilimsel, teknik, idari ve hukuki yönden, ulusal ve uluslararası boyutta ayrıntılı olarak sunulacak ve irdelenecektir. Kongrenin üçüncü gününde düzenlenecek bir oturumda Mermer ve Doğaltaşlarla ilgili araştırmacılar, işletmeciler, bürokratlar ve sektör kuruluşlarının belirleyeceği katılımcılarla bir açık oturum düzenlenecek ve ayrıca Kongrenin Sonuç Bildirgesi hazırlanarak ilgili kuruluşlara ve kamuoyuna duyurulacaktır.


TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi`nin çalışma programında yer alan bu kongreye Sektörün, Kamu Kuruluşlarının ve Üniversitelerin katılımını bekler, kongrede buluşmak üzere saygılarımızı sunarız.

Sonuç Bildirgesi

 "III. Uluslararası Mermer ve Doğal Taşlar Kongresi" TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZFAŞ`ın katkılarıyla 5-7 Şubat 2013 tarihleri arasında, İzmir Uluslararası Fuarı 1B salonunda gerçekleştirilmiştir.KongreSonuç Bildirgesi ekte sunulmuştur.

İletişim için kullanılacak e-posta Adresi:
marble2013@gmail.com
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası