TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ TEKİRDAĞ, EDİRNE VE KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİKLERİMİZİ ZİYARET ETTİLER
Toplantıda; TBDY 2018’ in belediyeler nezdinde uygulanması hususunda yaşanan farklılıkların değerlendirilmesi ve Yapı Denetim Kanunu Uygulama Yönetmeliği`ne ilişkin yürürlüğe giren Genelgenin meslektaşlarımızın iş ve işlemlerine yansıyışı hususunda fikir alışverişinde bulunuldu.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 4 Kasım 2023 Cumartesi günü Tekirdağ İl Temsilciliğimizi, 5 Kasım 2023 Pazar günü de Edirne İl Temsilciliğimizi ziyaret ettiler. Kırklareli İl Temsilcimiz ve Yürütme Kurulu Üyelerimiz de Edirne İl Temsilciliğmize gelerek toplantıda hazır bulundular.

Şube Başkanımız S. Sami Teymurtaş, Şube 2. Başkanımız Nejat Güven, Şube Sayman Üyemiz Murat Yılmaz, Büro Personelimiz Özgecan Irıcıoğlu Aydın’ın katıldığı toplantıda; TBDY 2018’ in belediyeler nezdinde uygulanması hususunda yaşanan farklılıkların değerlendirilmesi ve Yapı Denetim Kanunu Uygulama Yönetmeliği`ne ilişkin yürürlüğe giren Genelgenin meslektaşlarımızın iş ve işlemlerine yansıyışı hususunda fikir alışverişinde bulunuldu. İstanbul Şube Yönetim Kurulu olarak temsilciliklerimize her konuda destek olunacağı belirtildikten sonra toplantı karşılıklı dilek ve temennilerle sona erdi.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

https://www.jmo.org.tr/resimler/ekler/d046b523d057a12_ek.jpg 

 

Okunma Sayısı: 3156
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası