TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI METİN KEFELİOĞLU`NU ZİYARET ETTİK
Başkan Yardımcısı Metin KEFELİOĞLU, belediyenin sorumluluğunda olan konularla ilgili olarak yürüttükleri çalışmalarda meslek örgütümüzün yerinin önemli olacağına katıldıklarını ifade ederek, özellikle zemin ve temel etüt raporu çalışmalarında, ilçe genelinde faaliyet gösteren büro ve şirketlerin Odamıza tescilli olması ve üretilen mesleki hizmetlerin sicillerinin tutulması hususunda takipçi olacaklarını belirtti.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı S. Sami TEYMURTAŞ, 2. Başkanı Nejat GÜVEN ve Şube Personeli Özgecan IRICIOĞLU AYDIN Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı, meslektaşımız Metin KEFELİOĞLU’nu 11 Kasım 2022 tarihinde makamında ziyaret etti.
 
Şubemizin gerçekleştirdiği çalışmaların aktarıldığı görüşmede, meslektaşlarımızın ve kurumun, mesleğimize ilişkin taleplerinde destekte bulunabileceğimiz belirtildi. Başkan Yardımcısı Metin KEFELİOĞLU, belediyenin sorumluluğunda olan konularla ilgili olarak yürüttükleri çalışmalarda meslek örgütümüzün yerinin önemli olacağına katıldıklarını ifade ederek, özellikle zemin ve temel etüt raporu çalışmalarında, ilçe genelinde faaliyet gösteren büro ve şirketlerin Odamıza tescilli olması ve üretilen mesleki hizmetlerin sicillerinin tutulması hususunda takipçi olacaklarını belirtti. Yönetim Kurulu Üyelerimiz mesleki çalışmaların, özellikle yerel yönetimlerde, kontrollü ve denetimli ilerlemesi için sürecin birlikte yürütülmesi gerektiğinin elzem olduğuna inandıklarını, bundan sonraki çalışmalarda daha fazla birlikte olmaktan memnun olacaklarını iletti.
 
Görüşme, Metin KEFELİOĞLU’nun ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti belirterek, çalışmaların işbirliği içinde gerçekleştirileceğini ifade etmesinden sonra, karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.
 
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi
 
https://www.jmo.org.tr/resimler/ekler/a87abc8e684e1a7_ek.jpg 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okunma Sayısı: 3127
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası