TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
PALEONTOLOJİYE ADANMIŞ BİR ÖMÜR CUMHURİYET VE BİLİM KADINI PROF. DR. CAZİBE SAYAR’I ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ulu Çınarımız, Saygıdeğer, Cumhuriyet ve Bilim Kadını Prof. Dr. Cazibe Sayar Hocamızı sevgi, saygı ve özlemle andığımız bu özel toplantımıza katılımınızdan ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, 10 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 21:00’da, PALEONTOLOJİYE ADANMIŞ BİR ÖMÜR-CUMHURİYET VE BİLİM KADINI PROF. DR. CAZİBE SAYAR’I ANMA PROGRAMI gerçekleştirdik.

Ülkemizin sınırlarını aşıp, bilimsel araştırmalar alanında çok başarılı çalışmalarının yanında Hocamız her zaman Odamıza da sonsuz destek vermiştir. Hemen hemen her Genel Kurulumuza ve çeşitli konferanslara katılım sağlamış ve bizleri onurlandırmıştır. Bizde Bilime ve Odamıza değerli katkılarından dolayı kütüphanemize CAZİBE SAYAR KÜTÜPHANESİ adını vererek Odamız var oldukça adının anılmasını sağlayacağımızı düşündük.

Bu anlamlı programın hazırlanmasında emeği geçen, başta, güzel bir özgeçmiş hazırlayarak bize destek olan,  Malik ve Deniz adında iki oğluyla birlikte katılım sağlayarak bizleri onurlandıran Cazibe Hocamızın kızı Beril Hanım’a, moderatörlük talebimizi kabul ederek bize Kanada’dan eşlik eden değerli Hocamız Prof. Dr. Ali Polat’a ve katılımlarından dolayı tüm meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

 

Anma Programı videosuna ulaşmak için tıklayınız.

 

https://www.jmo.org.tr/resimler/ekler/440a616e0002b6b_ek.png 

Okunma Sayısı: 174
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası