TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
İHA0 / İHA1 TİCARİ İHA PİLOTU VE DRONE İLE HARİTALAMA EĞİTİMİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş TR-İHA-E-14 Belge numaralı Sapmaz Havacılık ve İleri Tekn. San. Tic. Ltd. Şti. yetkililerine, eğitmenlere ve katılımcılara çok teşekkür ediyoruz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş TR-İHA-E-14 Belge numaralı Sapmaz Havacılık ve İleri Tekn. San. Tic. Ltd. Şti. işbirliğiyle, üyelerimizin mesleki gelişimlerini desteklemek, güncel teknolojik konularda bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve ülkemizde İHA ile yürütecekleri farklı uygulamalar için resmi pilotaj sertifikasına (ehliyetine) sahip olabilmelerini sağlamak amacıyla, 4-8 Mart 2021  tarihleri arasında, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı, 4 gün teori, 1 gün uygulama olmak üzere 5 günlük İHA0-İHA1 sınıfı resmi sertifika eğitimi gerçekleştirildi.

Online olarak verilen eğitimin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sapmaz Havacılık`ın kurucu ortaklarından ve aynı zamanda İHA1 uygulama eğitmi için Ankara`dan gelen Abdurrahman Gürel`e, İHA0 eğitmenimiz Barış Turan`a, İHA1 eğitmenimiz Özgür Sekbanoğlu`na ve katılımcılara çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi

https://www.jmo.org.tr/resimler/ekler/eb3a16f4041a894_ek.jpg

Okunma Sayısı: 108
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası