TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
TRABZON ŞUBE 14. OLAĞAN GENEL KURUL VE SEÇİMİ YAPILDI
27 Ocak 2024 tarihinde Şubemizin 14. Olağan Genel Kurulu Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

27 Ocak 2024 tarihinde Şubemizin 14. Olağan Genel Kurulu Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Şube II.Başkanı Arzu Fırat Ersoy açılış konuşmasını yapmış ve gündem gereği Divan Başkanlığı oluşturulmuş ve Divan Başkanlığına Prof. Dr. Cüneyt Şen, II. Ömer Boz, Yazman Üyeliğe Fatmanur Yıldırım seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Eğitim-Sen Şube Başkanı ve KESK Dönem sözcüsü Mustafa İKİNCİ Genel merkez yönetim kurulu üyemiz Hüseyin Alan, İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Mustafa Tiryaki temenni ve dileklerini sundu.

Şube Başkanımız Semi Hamzaçebi konuşmasını yaptıktan sonra Şube çalışma raporu ve mali rapor Genel Kurulun bilgisine okunarak sunuldu.

2024 - 2025 yıllarına ait tahmini bütçenin okunması ve ibra edildi.

Genel Merkez Delege ve Yeni Yönetim Kurulu adayları belirlendi. Dilek ve temenni konuşmalarının ardından Genel Kurul sona erdi.

28 Ocak 2024 Pazar günü yapılan Şube Yönetim Kurulu ve Genel Merkez delege seçimleri sonrasında mazbata alındı ve yönetim kurulu görev dağılımı yapıldı. Yeni Görev dağılımı; Başkan Semi Hamzaçebi, II. Başkan Arzu Fırat Ersoy, Sayman Aygül Ayar, Yazman Neşe Kılıç, Mesleki İlişkiler Üyesi Serdar Öztürk, Soyal ilişkiler Üyesi E.Özker Öztürk ve Yayın Üyesi Volkan Yazıcı olarak yapılmıştır.

Bugüne kadar Oda Genel Kurullamızda yer almış çalışmalar yürütmüş tüm arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederiz.

Genel Kurulumuza katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Okunma Sayısı: 3161
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası