TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
EMEK ÖDÜLLERİ TÖRENİ DÜZENLENDİ
Emek Ödülleri Töreni 25 Kasım 2023 tarihinde Varyant Restorant’da geniş katılımlı olarak gerçekleştirildi. Meslekte 25, 30, 40, 50 yıl hizmet veren üyelerimize verilen Emek Ödülleri törenle sahiplerine verildi.

25 Kasım 2023 günü Varyant Restorant`da sabah kahvaltısı eşliğinde geleneksel Emek Ödül Töreni düzenlendi. Törene 25.yıl, 30.yıl, 40.yıl 50.yıl emek ödülü alan üyelerimiz ile Antalya Vali Vekilimiz Sn. Yalçın Sezgin, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Birlik Başkanı Adlıhan Dere, Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili Sn. Hüseyin Sarı, İyi Parti İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, CHP İl Sekreteri Şenay Demiralay, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Lokman Atasoy, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş, önceki Dönem Çevre Mühendisleri Oda Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Antalya Spor Başkanı Sinan Boztepe ve Yönetimi, Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD) Başkanı Bilal Köleoğlu, önceki Dönem Korkuteli Belediye Başkanı Adnan Uğurlu, İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Mehmet Soner Akdoğan, Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Derya Ünver, Harita Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Okan Hançer, Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı İbrahim Atmaca, Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Funda Özkaya Yörük, Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şube Başkanı Gülsüm Kıldan, Kimya Mühendisleri Odası Antalya Temsilcisi Sacit Tayfun,Maden Mühendisleri Odası Antalya Temsilcisi Osman Ersoyu ve Temsilci Yrd. Ali Balcı, Antalya yerel basının emekçileri, Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Erdal Koşun ve değerli akademisyen hocalarımız ile çok sayıda oda üyemizin katılımı ile gerçekleşti.

Antalya Şube Başkanı Bayram Ali Çeltik açılış konuşması ile tüm yönetim kurulu üyeleri adına katılan davetlilere saygı ve sevgilerle selamlayarak meslek alanımız ve meslektaşlarımızı ilgilendiren konularla ilgili konuşmasının ardından plaketlerin takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.

Emek ödülleri törenine katılım sağlayan tüm değerli katılımcılara Şube Yönetim Kurulu olarak tekrar teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 3110
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası