TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
"DEPREME DİRENÇLİ BİR ANTALYA" PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından , Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne bağlı meslek odalarının işbirliği ile “ Depreme Dirençli Bir Antalya” konulu panel Prof.Dr. Naci Görür, Prof.Dr. Erdem Canbay ve Dr.Yüksek Mühendis Mimar Doğan Hasol`un katılımıyla 9 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından , Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne bağlı meslek odalarının işbirliği ile “Depreme Dirençli Bir Antalya” konulu panel 9 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirildi. ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleşen panelde ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ın açılış konuşmasının ardından, meslektaşımız Prof. Dr. Naci Görür ‘Deprem ve Dirençli Kentler’, ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Erdem Canbay, ‘Deprem Felaketi Üzerine İrdeleme’, Dr. Yüksek Mühendis Mimar Doğan Hasol, ‘İki Yaşında Depremzede Olmuş Bir Mimarın Anıları ve Önerileri’ başlıklı konuşma yaptı.

Panel soru ve cevap bölümünün ardından sona erdi. Değerli sunumları ve katkılarından dolayı Prof. Dr. Naci Görür, Prof. Dr. Erdem Canbay ve Dr. Yüksek Mühendis Mimar Doğan Hasol`a plaket takdimi gerçekleştirildi.

 
 

Okunma Sayısı: 3044
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası