TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
DEVLET SU İŞLERİ 21. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İLE TOPLANTI YAPILDI
Devlet Su İşleri 21. Şube Jeoteknik Hizmetler ve Yeraltı Suları Şube Müdürü Ersin Çeliker ve şube personeli, Arif Şapçıoğlu, Tuğba Sarayköylü, Nail Özkan Samur`un katılımları ve Muğla İl sınırları içerisinde Devlet Su İşleri`ne teknik sorumluluk hizmeti veren meslektaşlarımız ile 08.07.2021 tarihinde toplantı yapıldı.

Devlet Su İşleri 21. Şube Jeoteknik Hizmetler ve Yeraltı Suları Şube Müdürü Ersin Çeliker ve şube personeli, Arif Şapçıoğlu, Tuğba Sarayköylü, Nail Özkan Samur`un katılımları ve Muğla İl sınırları içerisinde Devlet Su İşleri`ne teknik sorumluluk hizmeti veren meslektaşlarımız ile 08.07.2021 tarihinde toplantı yapıldı. Muğla İl Temsilciliğinin koordinasyonunda yapılan toplantıya, Milas İlçe Temsilciliği de katılım sağladı.

Toplantıda Yeraltı Suları arama ve kullanma belgesi hazırlanması, işleyişin takibi ve özellikle koruma alanlarındaki mevzuat uygulamalarının yarattığı aksaklıkların giderilmesi için çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda, bundan sonraki süreçte alınacak tedbir ve öneriler konuşuldu.

Okunma Sayısı: 3026
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası