TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
TRABZON İLÇE BELEDİYELERİ ZİYARET EDİLDİ
23 Şubat 2021 tarihinde Yomra Belediye Başkanı Mustafa BIYIK ve Araklı Belediye Başkanı Recep ÇEBİ` yi; 25 Şubat 2021 tarihinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK ve Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık` ı; 26 Şubat 2021 tarihinde Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis UZUN ve Tonya Belediye Başkanı Osman BEŞEL’ i  makamlarında ziyaret ettik.

23 Şubat 2021 tarihinde Yomra Belediye Başkanı Mustafa BIYIK ve Araklı Belediye Başkanı Recep ÇEBİ`yi; 25 Şubat 2021 tarihinde Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK ve Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık`ı; 26 Şubat 2021 tarihinde Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis UZUN ve Tonya Belediye Başkanı Osman BEŞEL`i  makamlarında ziyaret ettik.

Yapılan bu ziyaretlerde öncelik görüşmelerimiz belediyelere jeoloji mühendisi istihdamının sağlanması üzerine olurken, yüksek önem arz eden zemin etüt raporlarının denetlenmesi hakkında da görüşmeler sağlanmıştır. Genel ilçe sorunları hakkında da konuştuğumuz ziyaretlerimiz iyi dilek ve temennilerle son bulmuştur.

Okunma Sayısı: 73
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası